+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Група: Освітянська виставка

Найкращі молоді науковці України навчаються в Університеті «Україна»

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» взяв участь у Тридцятій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар'єра - 2016. День Студента», яка відбулася 17-19 листопада 2016 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2). Виставка була спрямована на інформування молоді про можливості здобуття якісної освіти як в українських , так і в зарубіжних університетах. Понад 90 навчальних закладів України та міжнародних організацій презентували свої освітні програми відвідувачам виставки .

Під час роботи виставки всі бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації, відвідати тематичні семінари та презентації, що проводились представниками Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Сampus Франция Україна, Вроцлавського муніципалітету, коледжів та університетів.

У рамках виставки 17 листопада відбувся «День 1С: кар'єри» - масовий просвітницький захід для відвідувачів, які хочуть почати свою кар'єру в інформаційних технологіях.

На стенді Університету «Україна» усі бажаючі, в тому числі майбутні абітурієнти та їхні батьки, мали можливість отримати від представників університету всю необхідну інформацію щодо особливостей вступу, наукових програм, можливостей і перспектив після отримання диплому.

Основною метою виставки стала популяризація досягнень та здобутків ВНЗ України. Університет «Україна» як переможець рейтингового виставкового конкурсу був нагороджений золотою медаллю та дипломом у номінації «Розвиток студентської науково-дослідної роботи». У складі журі конкурсу - представники Інституту модернізації і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, правління Товариства "Знання" України та дирекції Центру "Виставки, презентації".