Група: Освітянська виставка

Напружений профорієнтаційний тиждень

Нарешті закінчився тиждень!!!! Він був цікавим та продуктивним – цей останній тиждень зими. Багато вражень, особливо в останні дні. В четвер Фастів, Київська область. Представники Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» відвідали ярмарку вакансій в місті Фастові, де крім компаній, котрі представляли свої пропозиції, також були присутні представники ВНЗ. Ми надали повну інформацію про заклад та вступну компанію 2018 року.

В п’ятницю також проходив ярмарок вакансій, але вже в смт. Попільня Житомирської області. А в суботу Університет «Україна» проводив день відкритих дверей і, хоча за вікном падав білий і пухнастий сніг, до нас завітали учні шкіл із Чернігівщини. Дуже було цікаво не тільки учням, яким у цьому році складати ЗНО і вступати до ВНЗ, але й дітлахам меншого віку.