+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
Група: День відкритих дверей

Новотроїцьке на зв’язку з «Україною»

Рідна школа… Хто з нас хоч раз у своєму свідомому дитинстві не мріяв повернутися до стін школи успішним та незалежним дорослим? Аби на тебе дивилися із захватом учителі, аби друзі з молодших класів побачили, яким ти став самостійним та зміг реалізувати свої шкільні мрії, аби батьки пишалися своїм випускником? Мабуть, кожен. І в цьому аспекті особливо приємною є місія Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна». Адже, перейнявши естафету в підготовці гідних громадян України від шкільних педагогів та батьків, інститут насправді дає путівку до щасливого життя своїм студентам.

І в цьому змогли переконатися мешканці пгт Новотроїцьке Херсонської області. Адже, разом із адміністрацією НГІ на профорієнтаційну зустріч із випускниками місцевих шкіл приїхав і їх земляк, випускник Новотроїцької загальноосвітньої школи №1 Дмитро Маринич. Він залюбки поділився зі школярами історією зі свого життя та розказав, як після закінчення школи обрав для навчання Новокаховський гуманітарний інститут, як здобувши диплом бакалавра з комп’ютерної інженерії, не зупинився на досягнутому, а продовжив навчання в магістратурі, по закінченні якої влаштувався на роботу викладачем інформатики в Новокаховській школі №1 та вже сам навчає студентів рідного інституту інформаційним технологіям, працюючи в НГІ за сумісництвом.

Такий «живий приклад» повернення до школи випускника, який зміг знайти своє місце в житті та реалізувати себе за покликанням в обраній професії, надихнув школярів краще за будь-які протокольні коментарі. Тож, дана профорієнтаційна зустріч носила більше характер спогадів земляків та дискусій із порадами на майбутнє як то кажуть «із перших вуст». А керівництво НГІ вкотре змогло наочно переконатися в тому, як рік за роком інститут змінює на краще долю юнаків та дівчат із різних куточків рідного краю.

Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут