Група: День відкритих дверей

Інтелектуальна гра «Обери професію»

18 квітня 2018 року у стінах Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» відбувся профорієнтаційний захід – інтелектуальна гра «Обери професію» з метою ознайомлення з навчальним закладом. Також був проведений психологічний тренінг "Знайомся: твій ВСЕСВІТ!" для учнів шкіл міста.

ЦІкаві запитання на інтелектуальній грі, неперевершені емоції від спілкування з сімейним та дитячим психологом, арт-терапевтом, старшим викладачем кафедри "Психології та суспільно-гуманітарних наук" Наталею Трофименко.

Ця зустріч відбулася за сприяння Управління освіти та науки Білоцерківської міської ради та адміністрації шкіл №3, 5, 7, 12. Висловлюємо всім учасникам заходу велику подяку і сподіваємось на подальшу співпрацю!!!

Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління