+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com

Перший день і перший тиждень – рік новий навчальний!

…Духовий оркестр підсилював святковий урочистий настрій. Свято шуміло. На внутрішньому дворі Університету «Україна» стояло 3 вересня. Лінійка урочиста і святкова для першокурсників і студентів, для яких посвята була не першою в їхньому студентському житті. Запам’яталося вітання майора Максима Зінченка і піднімання прапорів — державного прапора України, прапора міста Києва і нарешті — прапора Університету «Україна»!

Наш університет має свої традиції. Одна з них — запалювання вогню. Цілком зрозуміло, шо після хвилини мовчання — виступ хору викладачів Університету «Україна» в українських строях. Однієї пісні не досить! Хотілося б концерту! На те і свято! Та обмежень купа. Бо ще не виступав сам Президент Університету «Україна».

До речі, Університет «Україна» — єдиний вищий навчальний заклад в Україні, який спрямований на інклюзивну освіту. До нього входять 19 інститутів, 16 коледжів та 5 філій. Величезні рушійні складові освіти: від культури та мистецтва, туризму та філології до фармації й технічних спеціальностей. Врешті-решт, із 121 запропонованої спеціальності тож можна щось для себе обрати?!

Інтерв’ю зі студенткою першого курсу Світланою:

— Не один ВНЗ мені підтведжував, що я пройшла за балами і можу бути зарахована. Та я обрала один із чотирьох — Університет «Україна».

— Чому саме цей ВНЗ?

— Саме Університет «Україна» в мене викликав найбільшу довіру.

…Це єдиний університет, який будував корпуси, облаштовував ліфти та пандуси, не чекаючи на державну підтримку.

Поруч студент 3 курсу Артем:

— Тут, в університеті цікава і дієва співпраця з Кореєю, яка допомагає університету з комп’ютерним обладнанням.

У виступі Президента Університету «Україна» П.М. Таланчука не могло не прозвучати:

— Знання — це сила! Для кожного студента навчання — це не просто процес, а, по-перше, — творчість, по-друге — це щоденник розвитку інтелекту, сила знань і навичок.

Петро Михайлович підкреслив, що цього року студентська сім’я університету збільшилась на 500 осіб у порівнянні з минулим роком. Сьогодні студентів понад 4 тисячі! Перешкодило набору рейдерське захоплення одного з корпусів університету, яке відбулося 7 серпня, саме у розпал подачі заяв до приймальної комісії.

Петра Михайловича Таланчука студенти і гості урочистостей слухали із завмиранням серця:

— Для звичайних людей, — продовжував президент, — 20-річний ювілей — це насамперед яскраві підсумки. У нас вони є. Сотні наших успішних випускників — відомі люди: біологи та кібернетики, журналісти, письменники, міжнародники, громадські діячі.

Палило сонце… Святковий настрій створили кольорові повітряні кульки, які злітали високо в небо, та звуки оркестру. Свято університету продовжувалося…

— Не зраджуй землю, яка тебе породила, — насамкінець сказав Петро Михайлович Таланчук, — набирайтеся, дорогі студенти, нових духовних цінностей! Зі стін нашого ВНЗ виходять справжні патріоти України.

***

… Який старт, таке і продовження. Ось 5-го вересня спілкуюся зі студентами університету під час перерви:

— Як життя студентське?

— Пари!

— А цікаві?

— Супер! Зараз поспішаю на лекцію Олени Вікторівни Коломієць. Вона — супер!

Випадково сталася розмова з мамою одного зі студентів першого курсу Інституту комп’ютерних технологій Михайла Ткачука Тетяною Ткачук:

— Ми Університет «Україна» обрали з великої кількості інших вишів. Власне їх було 11. Ми мешкаємо в Бучі, і для нас це — найкращий вибір. Університет «Україна» гарантує повноцінну вищу освіту.

Перший тиждень навчання пролетів неначе та святкова повітряна кулька третього вересня. Життя кипить, запал струмує, студенти навчаються!

Лілія Золотоноша,

журналіст Університету «Україна»