Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Перший день і перший тиждень – рік новий навчальний!

…Духовий оркестр підсилював святковий урочистий настрій. Свято шуміло. На внутрішньому дворі Університету «Україна» стояло 3 вересня. Лінійка урочиста і святкова для першокурсників і студентів, для яких посвята була не першою в їхньому студентському житті. Запам’яталося вітання майора Максима Зінченка і піднімання прапорів — державного прапора України, прапора міста Києва і нарешті — прапора Університету «Україна»!

Наш університет має свої традиції. Одна з них — запалювання вогню. Цілком зрозуміло, шо після хвилини мовчання — виступ хору викладачів Університету «Україна» в українських строях. Однієї пісні не досить! Хотілося б концерту! На те і свято! Та обмежень купа. Бо ще не виступав сам Президент Університету «Україна».

До речі, Університет «Україна» — єдиний вищий навчальний заклад в Україні, який спрямований на інклюзивну освіту. До нього входять 19 інститутів, 16 коледжів та 5 філій. Величезні рушійні складові освіти: від культури та мистецтва, туризму та філології до фармації й технічних спеціальностей. Врешті-решт, із 121 запропонованої спеціальності тож можна щось для себе обрати?!

Інтерв’ю зі студенткою першого курсу Світланою:

— Не один ВНЗ мені підтведжував, що я пройшла за балами і можу бути зарахована. Та я обрала один із чотирьох — Університет «Україна».

— Чому саме цей ВНЗ?

— Саме Університет «Україна» в мене викликав найбільшу довіру.

…Це єдиний університет, який будував корпуси, облаштовував ліфти та пандуси, не чекаючи на державну підтримку.

Поруч студент 3 курсу Артем:

— Тут, в університеті цікава і дієва співпраця з Кореєю, яка допомагає університету з комп’ютерним обладнанням.

У виступі Президента Університету «Україна» П.М. Таланчука не могло не прозвучати:

— Знання — це сила! Для кожного студента навчання — це не просто процес, а, по-перше, — творчість, по-друге — це щоденник розвитку інтелекту, сила знань і навичок.

Петро Михайлович підкреслив, що цього року студентська сім’я університету збільшилась на 500 осіб у порівнянні з минулим роком. Сьогодні студентів понад 4 тисячі! Перешкодило набору рейдерське захоплення одного з корпусів університету, яке відбулося 7 серпня, саме у розпал подачі заяв до приймальної комісії.

Петра Михайловича Таланчука студенти і гості урочистостей слухали із завмиранням серця:

— Для звичайних людей, — продовжував президент, — 20-річний ювілей — це насамперед яскраві підсумки. У нас вони є. Сотні наших успішних випускників — відомі люди: біологи та кібернетики, журналісти, письменники, міжнародники, громадські діячі.

Палило сонце… Святковий настрій створили кольорові повітряні кульки, які злітали високо в небо, та звуки оркестру. Свято університету продовжувалося…

— Не зраджуй землю, яка тебе породила, — насамкінець сказав Петро Михайлович Таланчук, — набирайтеся, дорогі студенти, нових духовних цінностей! Зі стін нашого ВНЗ виходять справжні патріоти України.

***

… Який старт, таке і продовження. Ось 5-го вересня спілкуюся зі студентами університету під час перерви:

— Як життя студентське?

— Пари!

— А цікаві?

— Супер! Зараз поспішаю на лекцію Олени Вікторівни Коломієць. Вона — супер!

Випадково сталася розмова з мамою одного зі студентів першого курсу Інституту комп’ютерних технологій Михайла Ткачука Тетяною Ткачук:

— Ми Університет «Україна» обрали з великої кількості інших вишів. Власне їх було 11. Ми мешкаємо в Бучі, і для нас це — найкращий вибір. Університет «Україна» гарантує повноцінну вищу освіту.

Перший тиждень навчання пролетів неначе та святкова повітряна кулька третього вересня. Життя кипить, запал струмує, студенти навчаються!

 

Лілія Золотоноша,

журналіст Університету «Україна»


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин