Група: Олімпіади, конкурси Тематика: Юридична освіта

Підсумки конкурсу учнівських правничих есе, приуроченого Всеукраїнському тижню права

У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» підведено підсумки конкурсу учнівських правничих есе, приуроченого Всеукраїнському тижню права. Захід проведено за підтримки Головного територіального управління юстиції у Волинській області. У ньому взяли участь учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Волинської області. Організаторами пропонувався широкий вибір тем для творчих робіт обдарованої молоді. За результатами роботи компетентного жюрі було встановлено переможців:

1-е місце – Кісляк Дарина, учениця ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів»;

2-е місце – Козак Анастасія, учениця КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради»;

3-є місце – Борисенко Вікторія, учениця Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні;

3-є місце – Тимощук Марина, учениця НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – гімназія імені А.П. Бринського»;

3-є місце – Поліщук Юлія, учениця НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – гімназія імені А.П. Бринського».

Переможці нагороджені сертифікатами на знижку в оплаті за навчання у Луцькому інституті, дипломами та цінними подарунками.

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини