Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи

Плідна співпраця із Прилуцькими коледжами

6 квітня 2017 року викладачами та студентами соціально-гуманітарного факультету, а саме: деканом Губарь Т.В., завідувачем кафедри перекладу та іноземних мов Рябокінь Н.О., студентами спеціальності «Здоров’я людини» Крат А.В. (4 курс) та Ткаченко В.М. (3 курс) у рамках профорієнтаційної роботи були відвідані Прилуцькі коледжі: агротехнічний, медичний та гуманітарно-педагогічний.

У ході зустрічі у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі студентів найбільш зацікавила інформація про можливість вступу до інституту на навчання за скороченою програмою підготовки бакалаврів, зокрема за спеціальностями соціально-гуманітарного факультету («Філологія (переклад)», «Соціальна робота», «Здоров’я людини») – на ІІІ курс!

У Прилуцькому медичному коледжі, крім традиційної презентації спеціальностей, було проведено майстер-клас із масажу, який давали студенти спеціальності «Здоров’я людини». Було продемонстровано техніки класичного, міофасціального, реабілітаційного масажу. Зустріч транслювалась на місцевому телебаченні.

Результатом роботи стало підписання договорів про співпрацю.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права