Група: Освітянська виставка

Подорож у світ професій для випускників загальноосвітніх шкіл.

Більше 400 учнів взяли участь у профорієнтаційному заході "Подорож у світ професій", який провели фахівці Полонського РЦЗ.

У міському Будинку культури фахівці Полонського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід "Подорож у світ професій" для учнів ЗОШ району при активній підтримці відділу освіти, молоді та спорту ВК Полонської міської ради ОТГ. Метою заходу стало надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, зміцнення позицій молоді на ринку праці, формування усвідомленого підходу до вибору професій.

Свої освітні послуги презентували представники 10 вищих та професійно-технічних навчальних закладів, а саме: Хмельницький торговельно-економічний коледж, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Шепетівське медичне училище, Вище професійне училище №25, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Хмельницький політехнічний коледж НУ "Львівська політехніка", Полонський агропромисловий центр професійної освіти, Хмельницький економічний університет та фінансово-економічний коледж, Коледж Подільського Державного аграрно-технічного університету, Хмельницький інститут соціальних технологій Університету "Україна".

Під час заходу працювали консультаційні пункти, де учні могли отримати інформацію про навчальні заклади, умови вступу до них та напрями навчання. Фахівці районного центру зайнятості організували роботу профінформаційного сектора, який наповнили папками та буклетами з описами професій для молоді, тут же всі бажаючі мали можливість пройти профдіагностичне тестування з метою визначення своїх професійних нахилів та здібностей. За його результатами кожен учасник дізнався про те, які типи професій йому підходять, а яка діяльність взагалі не приваблює. Дуже відповідально та з інтересом поставились школярі до тестування своїх професійних нахилів та можливостей.

Цей захід дав змогу старшокласникам докладніше ознайомитися з умовами вступу до навчальних закладів, поспілкуватися із представниками навчальних закладів, психологами та визначитися у своєму виборі.

У заході взяли участь більше 400 учнів.

Такі зустрічі позитивно впливають на світогляд та самооцінку підлітків.

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій