Група: Набір до коледжу

Поїздка до майбутніх абітурієнтів

22.09.2016 року виконуючим обов'язки директора Васильківського коледжу Університету "Україна" Тимошенко І.С. та викладачем Кирпичем О.М. була проведена агітаційно-інформаційна робота серед потенційних вступників – учнів 9-10 класів Яцьківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" та Тростинського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ". Слухачам, серед яких були і батьки учнів, надавалася інформація про навчальний заклад, їх ознайомлено із правилами прийому та програмами вступних випробувань. Вступники забезпечувались інформаційною продукцією. Надані консультації щодо умов вступу до коледжу та проведено анкетування "Моя майбутня професія".

Хочеться подякувати шановним директорам шкіл Шатнюк Катерині Миколаївні та Хижняк Тетяні Петрівні за добрий і теплий прийом і окремо за смачну каву.

Підрозділ: Васильківський коледж