Група: День відкритих дверей

Приємне дежавю в Чаплинці

Як же приємно бути свідками змін та трансформацій, що відбуваються в рідному краї. А ще більше радості й гордості приносить думка про те, що для регіонів продуцентами висококваліфікованих фахівців із різних галузей народного господарства є Новокаховський гуманітарний інститут Університету «Україна».

Так, у рамках профорієнтаційної кампанії 2018 делегація представників НГІ на чолі з ректором Севрюковим Г.І. завітала до школярів загальноосвітніх закладів пгт. Чаплинка Херсонської області. Окрім зустрічі зі старими знайомими – керівництвом та педагогічними колективами шкіл, декану факультету Пшеничній М.В. та завідувачу кафедри комп’ютерної інженерії Михайлову К.М. випала нагода поспілкуватися з учнями випускних класів. Ознайомити майбутніх абітурієнтів із системою вищої освіти та умовами навчання в інституті, виокремити ті найважливіші аспекти, якими має керуватися випускник при виборі навчального закладу та поділитися порадами з майбутніми фахівцями – ось мала частина тих завдань, які було поставлено перед собою та виконано командою НГІ.

Проте найбільшою родзинкою проведеного заходу та приємною несподіванкою для школярів стала зустріч із їх земляком, випускником Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради, а нині – магістрантом Університету «Україна», спеціалістом з питань бюджетних видатків сектору з питань соціально-трудових відносин та бухгалтерського обліку відділу персоніфікованого обліку Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергієм Юрійовичем Норченко. Він із великим задоволенням повернувся до стін рідної школи та натхненно поділився історіями зі свого студентського життя, розказав про можливості, які відкрив перед ним Новокаховський гуманітарний інститут. Особливе зацікавлення у школярів викликали розповіді Сергія про умови та переваги навчання на військовій кафедрі, яку він успішно закінчив та отримав офіцерське звання – молодший лейтенант запасу.

Тож, душа радіє, коли випускники інституту не тільки пишаються своїм вишем, але повертаються на свою маленьку Батьківщину, сповнені бажань творити і працювати задля кращої долі України!

Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут