Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи

Продовження проведення уроків патріотизму «З Україною в серці!» для учнів ЗНЗ Миколаївщини

23 та 24 лютого студенти продовжили проведення уроків патріотизму «З Україною в серці!» для учнів ЗНЗ Миколаївщини.

Дякуємо учням та педагогам, які стали в ці дні учасниками патріотичного заходу: Миколаївських ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 (директор – Бакаляр О.В.) та № 53 (директор – Ушакова Л.І.); Миколаївських загальноосвітніх санаторних шкіл-інтернатів І-ІІІ ступенів № 4 (директор – Гуріна А.М.) та № 7 (директор – Макарова Г.О.); комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради (в.о. директора – Лисенко В.М.)!

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини