Група: День відкритих дверей

Профорієнтаційна зустріч у військовій частині

Нещодавно закінчився черговий етап вступної кампанії 2017-2018 навчального року, що тривав з 5 по 16 березня 2018 року та давав можливості вступу до ВНЗ на базі раніше отриманих освітньо-кваліфікаційних рівнів.

Тож, дуже вчасним та вдалим був профорієнтаційний захід "Запрошуємо продовжити навчання!", який проводився 13 березня фахівцями Васильківського коледжу Університету "Україна" на базі військової частини міста Василькова. Неабиякий інтерес у військовослужбовців, строковиків та контрактників викликала інформація про навчальні потужності та великий каталог запропонованих спеціальностей як базової структури Університету "Україна", так і її відокремлених підрозділів. Адже є реальна можливість поєднувати службу за контрактом та навчання, або приєднатися до лав студентської молоді після закінчення строкової служби.

Підрозділ: Васильківський фаховий коледж