Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи Тематика: Економічна освіта

Профорієнтаційний марафон по Володарському району

Ось і закінчилась перша частина нашої поїздки до Володарського району за участі комунального закладу "Косівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" (Полякова Валентина Юріївна) 37 учнів 1-9 класів; комунального закладу "Рогізнянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" (Заболотня Тетяна Миколаївна) 33 учні 1-8 класів, 5 – дитячого садка; Комунального закладу "Рубченківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" (Момотюк Наталія Іванівна) 35 учнів 1-9 класів; комунального закладу "Гайворонський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" (Василенко Григорій Миколайович) 38 учнів 1-9 класів.