Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи

Профорієнтаційний марафон

Миколаївський інститут та коледж Університету «Україна» вже розпочали підготовку до вступної кампанії 2016 року.

Протягом усього грудня викладачі та проректори інституту з величезним ентузіазмом відвідували професійно-технічні і загальноосвітні навчальні заклади міста та області з метою залучення абітурієнтів на навчання до нашого навчального закладу. Школярі та учні ПТНЗ із цікавістю сприймали актуальну інформацію, яку їм надавали наші фахівці: про основні переваги, родзинки та моделі навчання в коледжі та інституті, про специфіку здачі ЗНО та особливості вступу до вищих навчальних закладів у 2016 році.

Так за грудень цього року наші викладачі та проректори побували у багатьох школах міст Миколаєва, Очакова, Южноукраїнська, Очаківського та Миколаївського районів Миколаївської області.

ВПУ №21

ЗОШ №4 м.Очакова

Іванівська ЗОШ Очаківського р-ну

409 Куцурубська ЗОШ І-ІІІ ступеню