Група: Набір на бакалаврат Тематика: Економічна освіта

Профорієнтація в Калинівці

У Вінницькому інституті Університету "Україна" триває весняний набір студентів, а тому і профорієнтаційна робота не зупиняється. Сьогодні ми відвідали м. Калинівку. Спершу завітали до Калинівського технологічного технікуму. Минула наша зустріч зі студентами спеціальності "Облік і аудит" пройшла в дуже теплій та дружній атмосфері, і сьогодні ці студенти не залишили нас без приємних вражень. Дуже приємно заходити в аудиторію, коли тебе зустрічають словами "О, знайомі обличчя! Зараз буде щось цікаве!" Для студентів 2-го та 3-го курсів професор кафедри економіки та менеджменту Вінницького інституту Швед В.В. провів лекцію з використанням нових інтерактивних методів навчання, вже в котре показуючи, що вища освіта необхідна, а з нами ще й корисна та цікава!!!

Також сьогодні вдалось поспілкуватись із учнями Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Учні випускних класів приємно вразили рівнем отримуваних знань! Бажаємо їм успіхів у здачі ЗНО та чекаємо на навчання!!!

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут