Група: Набір на бакалаврат Тематика: Охорона здоров'я

Профорієнтаційна робота кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання

Важливе місце в роботі вишу займає науково-обґрунтована орієнтація молоді на певні види професій. Полтавський інститут економіки і права Університету «Україна» проводить підготовку фахівців за сучасними напрямами, яких у переважній більшості немає або не було до останнього часу в ряді ВНЗ регіону.

Серед нових спеціалізацій - "Спеціальна освіта" (адаптивна фізична культура для дітей з особливими потребами). Затребувані сьогодні спеціальності відкриті в коледжі на основі повної загальної середньої освіти. Є унікальна можливість здобути вищу освіту без ЗНО за системою ступеневої освіти від кваліфікованого робітника до магістра.

Кафедра фізичної реабілітації має конкретний план профорієнтаційної роботи. Про зміст професій, які формуються в інституті, викладачі кафедр фізичної реабілітації, фізичного виховання, соціальної роботи склали вірші, з допомогою яких студенти 21ФР влучно орієнтують вихованців шкіл у різноманітному виборі професій. Днями студенти за напрямом підготовки «Здоров`я людини» відвідали ЗОШ № 4,10,27 і надали професійну інформацію учням 9, 11 класів цих шкіл, запросили до навчання у своєму інституті.

Профорієнтаційна робота триває. До неї залучені також студенти заочної форми навчання в різних регіонах України.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права