+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
Група: День відкритих дверей

Профорієнтаційні відвідини Чернігівської області

29 березня з метою налагодження співпраці з Університетом «Україна» представники Центру профорієнтації «Потенціал» відвідали Управління освіти Чернігівської міської ради, поспілкувались із начальником Управління Білогурою Василем Олексійовичем, проінформували його про навчально-виховні підрозділи, спеціальності та умови вступу і навчання в Університеті. Провели робочу зустріч із директором Чернігівської філії Університету "Україна" Купріяненком Володимиром Петровичем.

З метою налагодження партнерських стосунків та проведення профорієнтаційної роботи відвідали Щорське вище професійне училище лісового господарства де навчаються понад 450 учнів. У результаті зустрічей було підписано договір про співпрацю між навчальними закладами та досягнуто домовленості про участь базової структури Університету та філії у профорієнтаційних заходах Чернігівських загальноосвітніх навчальних закладів.

Дякуємо Василю Білогурі за цікаву зустріч. Були приємно вражені обізнаністю, професіоналізмом та поінформованістю начальника управління освіти Чернігівської міської ради. Сподіваємось і на подальшу співпрацю на освітянській ниві.