Група: Міжнародні освітні програми Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

Програма подвійних дипломів

Що таке програма подвійних дипломів? Як отримати диплом міжнародного зразка магістра з соціальної роботи? Який шлях пройшли студенти, що на фото у гарних мантіях? Усі ці питання можна задати Irina Ivanova в особистих повідомленнях або особисто на кафедрі соціальної роботи та педагогіки Університету "Україна".

А поки трохи привідкриємо завісу:

- навчання за міжнародною сертифікованою навчальною програмою, розробленою фахівцями Шяуляйського університету (Шяуляй, Литва);

- є денна та заочна форми навчання;

- «смачна» ціна!!! (на заочній формі – 14 700 грн., на денній – 16 000 грн.);

- дуже актуальна спеціалізація – Соціальна педагогіка у сфері інклюзії;

- тривалість навчання – 1,5 роки;

- приймаються абітурієнти з рівнем вищої освіти «бакалавр» і «спеціаліст» (на основі фахового випробування – письмового тестування з теорії і практики соціальної роботи та іноземної мови);

- вступ на денну форму навчання – у липні;

- вступ на заочну форму навчання – у серпні...

Якщо Ви хочете бути студентом даного проекту, або така пропозиція може бути цікавою Вашим друзям, у коментарях до посту ставте "+" і позначайте зацікавлених друзів! У такому випадку зберемо всіх бажаючих на презентацію проекту з участю випускників-учасників та викладачів, відповімо на всі Ваші запитання.