Група: Олімпіади, конкурси

Результати творчих конкурсів школярів

11 квітня 2017 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулося урочисте підведення підсумків творчих конкурсів, які були проведені з 01.11.2016 р. по 20.03.2017 р. для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та м. Хмельницького кафедрами документознавства та інформаційної діяльності і соціально-гуманітарних дисциплін з метою підняття національної гідності й актуалізації патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді, а також з нагоди відзначення третьої річниці Майдану.

Захід відбувся у чудовій піднесеній атмосфері. Ректор інституту, професор М. Чайковський привітав учасників та вручив грамоти, подяки і подарунки конкурсантам. Вітальне слово прозвучало від керівника БФ «Паритет» Баранової Світлани та її заступника Олександра Ковтуна, які були співорганізаторами конкурсів та членами журі. Усі присутні із зацікавленням слухали презентаційні виступи конкурсантів. Мали нагоду виступити також наукові керівники, які подякували за організацію, теплу зустріч та дружню атмосферу. Для всіх присутніх було проведено екскурсії у навчальному закладі та на його території, а також у музеї-бібліотеці Подільського товариства імені Григорія Сковороди і влаштовано перегляд унікального фільму Ролана Сергієнка про Григорія Сковороду «Відкрий себе».

Переможці творчого конкурсу із краєзнавства та музеєзнавства «Відкрий свою Україну!»:

І місце – Багач Костянтин Олександрович, учень 9 класу Ставницької ЗОШ І-ІІ ступенів Летичівського р-ну;

ІІ місце – Хоманець Ангеліна Валеріївна, учениця 10 класу Хмельницького НВК №6; Бабій Катерина Юріївна, учениця 11 класу Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Манілевич Катерина Євгенівна, Левчунець Крістіна Сергіївна, учениці 11 класу Шепетівського НВК №1 ім. Героя України М. Дзявульського; Матюшко Максим Миколайович, учень 8 класу Хмельницької СЗОШ №8.

Цікаво і змістовно презентували свої краєзнавчі дослідження Багач Костянтин (Історична пам’ятка «Замчище Ракочі») та Хоманець Ангеліна (Пам’ятник жертвам проскурівського погрому 1919 р. «Проскурівська різня»)

За результатами творчого художньо-літературного конкурсу «За що ми боремось, ми добре знаємо…» учасники заходу вибороли такі місця:

І місце – Пархомець Юрій Борисович, учень Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

ІІ місце – Ніжнік Лариса Андріївна, Охота Ольга Олександрівна, учениці Берездівського НВК «Дошкільний навчальний заклад, школа І-ІІІ ступенів»;

ІІІ місце – Везденецька Олександра Петрівна, учениця 11-Б класу Хмельницького НВК №4; Нікітюк Аліна Андріївна, учениця 9 класу Хмельницького НВО №28; Салюк Михайло Олександрович, учень 9 класу Осламівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Подяки за участь у конкурсі одержали:

Соломіна Єлизавета Юріївна, учениця 11-А класу Шепетівського НВК №3;

Маліновська Валерія Володимирівна, учениця 11 класу Мирутинського НВК;

Мартинюк Дарина Андріївна, учениця 10 класу Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6;

Расєвич Людмила Русланівна, учениця 9 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»;

Шалаєва Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Шепетівського НВК №1 у складі «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України Миколи Дзявульського;

Бривінський Дмитро Анатолійович, учень 8 класу Хмельницької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Олександра Співачука.

Цікавими та оригінальними були авторські поетичні та публіцистичні виступи таких конкурсантів: Ніжнік Лариси Андріївни, Охоти Ольги Олександрівни, Везденецької Олександри Петрівни, Нікітюк Аліни Андріївни, Салюк Михайлв Олександровичв, Расєвич Людмили Русланівни.

Щиро дякуємо учасникам краєзнавчого та літературно-художнього конкурсів та їхнім керівникам! Бажаємо плідної праці та творчої наснаги, розкриття дослідницького потенціалу й досягнення творчих успіхів!

>>>БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ!<<<

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій