Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи Тематика: ІТ-освіта

Семінар для вчителів інформатики міста Києва в Університеті “Україна»

Семінар для вчителів інформатики міста киева в Університеті " Україна»

24 січня 2017 року в Університеті «Україна» на базі україно-корейського Центру інформаційного доступу відбувся семінар на тему «Технології Інтернет-підтримки навчального процесу».

Семінар відвідали викладачі інформатики та програмування шкіл і технікумів міста Києва.

З вітальним словом від адміністрації Університету «Україна» виступила проректор з навчально-виховної роботи Антоніна Коротеева.

Директор Інституту відкритої освіти Олена МАЙБОРОДА ознайомила гостей зі структурою навчальної платформи з дистанційного навчання Університету «Україна». Доцент Олександр Щербина провів заняття, на якому пояснив, яким чином на навчальній платформі можна розміщувати навчальні матеріали, а також ознайомив із навчальною платформою MOODLE в Україні.

Завершальна зустріч учасників семінару відбудеться 31 січня 2017 року. Слухачі, захистивши свої проекти, отримають персональний сертифікат, котрий засвідчує те, що учасник пройшов курс із підвищення кваліфікації в Університеті «Україна».

Костянтин ЗОЗУЛЯ,

Імідж-центр Університету «Україна»