+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Група: Освітянська виставка

УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА»: новітні підходи до навчання у вищій школі

Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018», яка проходила 15-17 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Зокрема,

96 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ;

17 закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій;

452 заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласних та міських органів управління освітою;

166 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів);

27 виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти і науки, видавництва, освітніх порталів.

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. Відбулося 74 конференції, презентації, семінари, тренінги, майстер-класи за участю директорів і провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв, батьків, учнів, студентів і широкої громадськості.

На стенді Університету «Україна» три дні активно працювали викладачі та студенти. Вони надавали завчасно підготовлені комплекти рекламно-інформаційних буклетів Університету та відповідали на запитання відвідувачів – завучів та класних керівників випускних класів шкіл, що географічно наближені до місця проведення виставки. Також студенти поширювали рекламно-інформаційні буклети по всьому приміщенню проведення виставки серед учнів – відвідувачів виставки. Участь у виставці дозволила викладачам Університету «Україна» обмінятися досвідом із іншими учасниками освітнього процесу щодо пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів.

У рамках Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» Університет «Україна» був удостоєний Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus. Також Університет був нагороджений золотою медаллю за результатами участі в конкурсі з тематичних номінацій «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу» і дипломом за презентацію досягнень та інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти і науки. Президент Університету «Україна» Таланчук П.М. був нагороджений почесною грамотою за активну організаторську та педагогічну діяльність зі сталого зростання якості сучасної освіти. Успіх Університету «Україна» пояснюється наполегливою та самовідданою працею його співробітників у напрямку модернізації національної системи освіти.