Група: Освітянська виставка

У День міста разом

Великою дружною сім'єю зібралися минулої неділі мелітопольці та гості міста, щоб відзначити його 233 день народження.

У почесній колоні серед інших навчальних закладів міста святковою ходою пройшли й викладачі та студенти Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу.

Чудовий настрій, радісні усміхнені обличчя, відчуття великої дружної сім'ї панували на цьому чи не наймасовішому заході з-поміж інших, які традиційно проводяться у місті.

Виставка товарів і послуг, у тому числі й освітніх, стала своєрідним майданчиком, за допомогою якого студенти-волонтери і фахівці-практики від нашого інституту мали змогу познайомити містян і гостей міста зі спеціальностями, за якими ведеться навчання в інституті, а також із практичними навичками, які можна отримати під час навчання.

Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій