Група: Олімпіади, конкурси Тематика: ІТ-освіта

У Луцькому інституті розвитку людини відбулася олімпіада з екстремального програмування

31 березня 2011 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету "Україна" відбувся другий (фінальний) тур олімпіади з екстремального програмування за напрямами: "Програмування" та "Інформаційні технології та комп’ютерний дизайн" серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гуртківців позашкільних навчальних закладів, студентів училищ, коледжів.

Організаторами виступили кафедри комп’ютерних технологій і комп’ютерної інженерії інституту, за підтримки постійної комісії з питань духовності, релігій, освіти і науки, культури та засобів масової інформації Волинської обласної ради та управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Олімпіада мала за мету не тільки перевірку успішності учасників, але дала можливість школярам долучитися до реальної науки, навчитися розв’язувати нестандартні цікаві завдання, які можуть викликати зацікавленість у подальшому пошуку, в більш глибокому вивченні інформатики.

За результатами заочного Інтернет-туру було відібрано 10 команд, які були запрошені на фінальний тур. Були представлені декілька регіонів Волинської області – Ківецівський, Любешівський, Горохівський, Ковельський, Луцький райони та школи м. Луцька. В комп’ютерних лабораторіях інституту їм слід було за 3 години розв’язати 5 стандартних завдань при обмеженому часі, застосувати нестандартні підходи при розв’язанні задач, проявити творчі здібності.

Перше місце виборола команда «Юніт» із с. Мала Глуша Любешівського району, друге – команда «Гімназія 4» з обласного центру, третє – команда «Adidas» із ЗОШ №1 м. Ківерці. Переможці були нагороджені грамотами, цінними подарунками та отримали сертифікати на суттєву знижку в оплаті за навчання при умові вступу в Луцький інститут розвитку людини.

Переможців привітав методист з питань впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті обласного управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Матвіюк Володимир Святославович.

Бажаємо всім учасникам олімпіади чергових перемог, раціональних рішень та креативних ідей.

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини