Група: Освітянська виставка

У Полтавській науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського відбувся "Абітурієнт - 2016"

Ось і минув час, коли ще недавно ми були абітурієнтами: писали тести ЗНО, подавали документи до ВНЗ, готувалися до того, що у нас почнеться нове життя. Для нас - першокурсників це був нелегкий період, але ми з легкістю із цим упоралися. Тепер МИ – СТУДЕНТИ!

Так от, 9 і 10 листопада 2015 року в приміщенні Полтавської наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського відбулася виставка-ярмарок "Абітурієнт – 2016", на яку приїхали різні навчальні заклади із Харкова, Києва і навіть із закордону. Також у ярмарку взяв участь Полтавський інститут економіки і права і Полтавський коледж Університету "Україна". Студенти ВНЗ роздавали флаєри і нашу газету "Студентський вісник" майбутнім абітурієнтам, а тим, хто цікавився нашим навчальним закладом, розповідали про навчальний процес тощо.

Бажаю всім майбутнім студентам вибрати ту професію, яку ви будете любити.

Запрошуємо Вас до нашого інституту, і ми вам детально розповімо, як Ви можете стати студентом ПІЕП!!!

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права