Група: Освітянська виставка

Участь в осінньому Освітньому форумі – 2016

Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Восьмому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті», який відбувся 25-27 жовтня 2016 р. у Київському палаці дітей та юнацтва.

В урочистому відкритті заходу взяли участь і привітали учасників і гостей виставки президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько та виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий Світ» Віталій Сокол. Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Цього року в роботі форуму взяли участь 563 учасники з 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн.

На стенді Університету 3 дні активно працювали студенти та викладачі. Вони надавали завчасно підготовлені комплекти рекламно-інформаційних буклетів Університету та відповідали на запитання відвідувачів – завучів та класних керівників випускних класів шкіл, що географічно наближені до місця проведення виставки. Також студенти поширювали рекламно-інформаційні буклети по всьому приміщенню проведення виставки серед учнів-відвідувачів виставки.

Програмою форуму було передбачено проведення 57 конференцій, семінарів, презентацій за участю директорів і провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв. Під час проведення заходів відбувся обмін досвідом між педагогами та науковцями різних країн, були запропоновані програми навчання в Україні та за кордоном, організовані майстер-класи та лотереї.

Непересічною подією форуму стала презентація «Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні», в якій взяли участь президент НАПН України Василь Кремень та керівники наукових установ НАПН України.

У межах форуму для учасників відбулися Національний виставковий конкурс «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» та конкурси з 9 тематичних номінацій. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці Національної академії педагогічних наук України, Наукової ради НАПН України з інформатизації освіти і науки, державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» був відзначений нагородою в номінації «Сучасні психолого-педагогічні технології інклюзивної освіти».

В рамках виставки від імені директора компанії «Виставковий світ» С. Рудько та Президента Національної академії педагогічних наук В. Кременя Президент Університету «Україна» був нагороджений подякою за наполегливу працю та системну організаторську діяльність з інноваційного оновлення національної освіти. Також Університет нагороджений дипломом за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання і виховання. Диплом отримано за підписом директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Н. Вяткіна.