Група: Освітянська виставка

Участь Васильківського коледжу в інформаційному заході

11 листопада 2015 року в м. Василькові проходив інформаційний захід для школярів, на який було запрошено і Васильківський коледж Університету «Україна».

Серед багатьох представлених вищих навчальних закладів Васильківський коледж мав переваги, в першу чергу тим, що на заході були присутні школярі 9-11 класів м. Василькова і Васильківського району, а це територіальні і транспортні переваги, що економлять час і гроші. По-друге тому, що Васильківський коледж представляє весь Університет «Україна», який пропонує великий спектр гуманітарних і технічних спеціальностей.

Сподіваємось, що змістовна рекламна інформація і компетентні поради представників коледжу (Тимошенко І.С., Комарницької І.В.), допоможуть майбутнім абітурієнтам у правильному виборі професії, і ми побачимо їх у лавах студентів Васильківського коледжу.

Підрозділ: Васильківський коледж