Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи

Учні Тернопільської школи-інтернату повчилися писанкарству у викладачів Університету «Україна»

Перед Великоднем викладачі Університету «Україна» побували в Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для дітей із обмеженим слухом. Розповівши про перспективи, що відкриває вища освіта, здобута в Університеті «Україна», учнів детальніше познайомили зі спеціальністю «Дизайн». Викладач декоративно-прикладного мистецтва провів захоплюючий майстер-клас із писанкарства. Творча атмосфера, зосередженість, бажання створити найкращу писанку, дотримуючись усіх правил і техніки, поглинула не лише учнів, а й вихователів закладу. В результаті кожен отримав свій витвір - чарівну писанку, яку виготовив своїми руками.

Цікавою для дітей була розповідь про колишню ученицю школи-інтернату Ілону Каву, яка сьогодні є успішною та творчою студенткою коледжу.

Підрозділ: Тернопільский коледж