+ 380-67-406-53-92 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Група: День відкритих дверей

«Україна» збирає друзів

Сьогодні, 5 грудня 2018 р., у гості до Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» завітали учні з Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 2 Центру реабілітації разом із директором Анатолієм Володимировичем Ковтуном.

У коло друзів об’єдналися учні, студенти і викладачі навчального закладу, щоб у командній грі успішно виконати поставлені перед ними завдання й довести, що разом мають право на успішне майбутнє. У грі взяли участь шість команд, які представляли спеціальності інституту і коледжу: маркетинг; менеджмент; фінанси, банківська справа та страхування; підприємництво, товарознавство та біржова діяльність; облік і оподаткування; право; журналістика; комп’ютерна інженерія; фізична терапія та ерготерапія; спеціальна освіта (логопедія); психологія; туризм; готельно-ресторанна справа тощо.

Перемогла «дружба»! Адже головне – це затишна родинна атмосфера, цікаве спілкування і, звичайно ж, нові друзі.

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини