Група: Освітянська виставка

Університетська освіта: продукт, що актуальний завжди

У рамках святкування Дня міста в усіх районах Миколаєва відбулися різноманітні та цікаві заходи. У Тернівку на святкові дійства запрошували бібліотека-філіал №16, будинок культури «Софія», КПЦ «Тырновка», які зібрали на свої заходи учнів ЗОШ №16, ЗОШ №64, ЗОШ №32, а також жителів мікрорайону.

Долучилися і викладачі кафедри журналістики та інформаційних технологій нашого інституту А.В. Василевич та В.А. Стєкольщикова.

Скориставшись нагодою, вони поспілкувались із жителями та гостями, розповіли бажаючим про можливості навчання в нашому університеті, пільги, форми та моделі навчання. Презентували як класичні спеціальності, так і новітні, що користуються попитом та відповідають на виклики часу.

Інформацією зацікавилися як майбутні абітурієнти, так і ті, хто бажає отримати другу вищу освіту вже зараз.

Тетяна Литвинюк

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини