Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Освітянська виставка

Університет «Україна» нагороджений золотом за підготовку випускників шкіл до навчання у ВНЗ

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» взяв участь у щорічній міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2018», яка відбулася 19-21 квітня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2). Метою виставки була презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів, круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження інноваційних технологій у галузі освіти, ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до національних та закордонних навчальних закладів.

На стенді Університету «Україна» всі бажаючі, в тому числі майбутні абітурієнти та їхні батьки, мали можливість отримати від представників університету всю необхідну інформацію щодо особливостей вступу, наукових програм, можливостей і перспектив після отримання диплому. Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі мали можливість прослухати тематичні семінари та презентації, що проводили представники коледжів і університетів.

Основною метою виставки стала популяризація досягнень та здобутків внз України. Університет «Україна» був нагороджений Золотою медаллю у номінації «Підготовка випускників загальноосвітніх навчальних закладів до навчання у вищому навчальному закладі. В складі журі конкурсу – представники Інституту модернізації і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, правління Товариства “Знання” України та дирекції Центру “Виставки, презентації”.


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин