+ 380-67-406-53-92 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи

В ЗОШ 17 з Уроком толерантності

Сьогодні з Уроком толерантності студенти були в ЗОШ 17. Вражень море. Збирають дитячі анкети і сміються: кажуть, як підуть на пенсію – зможуть їх обробити. А я думаю, для дівчат була шикарна психологічна практика з наступною дослідницькою роботою. Дякую педагогам за їхнє толерантне ставлення, за можливість вільно спілкуватися з їхніми вихованцями.

PS. Ми думали, що місяця буде достатньо. Але цікава справа захопила всіх. Студенти отримали купу замовлень від закладів освіти. Втомилися?! Не знаю. Але впевнена: їх уже не зупинити. Вони пізнають молодших за себе, в розмовах розпізнають самих себе, професійно розвиваються, сподіваюсь – приносять користь. Ось як звичайнісенький проект може перерости в стартап. Достатньо цікавої ідеї, зустрічної пропозиції (попиту), дружньої команди, поштовху і.... Ми не очікуємо грошових дивидентів. Наш результат: маленьке добре сяйво в дитячих душах. Уроки толерантності крокують другий місяць, а могли б закінчитися в лютому...

Анна Старєва

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини