Група: Вступникам із особливими потребами

Участь у Святі урочистого випуску Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля»

27 грудня працівники Вінницького коледжу та Вінницького інституту Університету «Україна», взяли участь у Святі урочистого випуску Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля». Ми не могли обминути цю подію, оскільки одним із завдань профорієнтаційної роботи в нашому навчальному закладі є формування у старшокласників, випускників коледжів та інших навчальних закладів спрямованості на майбутній професійний успіх як домінантний вектор суб'єкта професійного самовизначення особистості. Під час заходу випускники та їхні батьки дізналися про напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічну базу, особливості підготовки до вступу, умови навчання, проживання, побуту та дозвілля студентів, а також отримали інформаційні буклети.

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут