Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Літні (канікулярні) школи і табори

Випуск у Першій літній школі Університету "Україна" (Вінниця)

Дозвольте насамперед привітати сьогоднішніх випускників із без перебільшенням довгоочікуваною подією в їхньому житті! Безумовно позаду тривалий шлях, найважчим у якому, вочевидь, було ЗРОБИТИ ПЕРШИЙ КРОК! Розуміючи саме цей аспект, цьогоріч, за ініціативи керівництва на базі ВІННИЦЬКОГО ІНСТИТУТУ було організовано діяльність першої літньої школи! В період з 1 по 10 липня для наших слухачів – учнів загальноосвітніх шкіл викладачі інституту намагались сухі наукові факти зробити цікавими, а незрозуміле – доступним!!!

Тому сьогодні ми б хотіли окрім незабутніх вражень нагородити наших учасників Першої літньої школи і сертифікатами. Отже, хоча не всі наші відвідувачі сьогодні серед нас, але з особливою теплотою я запрошую на сцену самих активних наших учасників, а саме: Бадаєва Олександра Ігоровича (Стрижавська середня школа-ліцей), Поплавську Олександру Юріївну (ученицю 9-го класу Вінницької школи-гімназії № 23), Охріменка Владислава Анатолійовича (Стрижавська середня школа-ліцей) та Немировську Анну Романівну (ученицю ВЗОШ № 20).

ЩИРО вірю в те, що через деякий час у колі нашої дружної сім’ї ці ж дітки отримуватимуть інший важливий документ – ДИПЛОМ ПРО ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ!!! І ще від керівництва ВИШУ та від себе особисто хотіла б щиро подякувати колегам з кафедри економіки та менеджменту, поважним правознавцям, шановним психологам, колегам із кафедри ЖІТ та СОЦ і ФІЗ реабілітації та звичайно ж своїй рідній кафедрі фундаментальних дисциплін за креативність, альтруїзм та ентузіазм в організації роботи нашої ПЕРШОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ.

 

З повагою,

Наталя Костенко


Автор: Наталя Костенко
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут

до списку новин