Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Олімпіади, конкурси Тематика: Освіта з дизайну

Виставка соціальної реклами і постерів «Твоїми очима»

 

22 березня на головній вулиці Миколаєва, біля Каштанового сквера була організована виставка соціальної реклами і постерів у рамках Всеукраїнського молодіжного фестивалю соціальної реклами «Твоїми очима», метою якого є залучення молоді до вирішення різних соціальних проблем шляхом створення соціальних фото, постерів і відеореклами.

Організаторами виставки виступили: громадська організація «Молодіжний рух «Молодь за права людини», Студентський парламент Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» і ЧГУ імені Петра Могили за підтримки департаменту освіти, науки і молоді Миколаївської ОГА і управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Жителі міста мали можливість подивитися роботи учасників із усієї України і проголосувати за кращий, на їхню думку, постер або фотографію. Так само люди брали участь у відеозверненні до учасників, де могли залишити свої пропозиції, подяку і таке інше. Захід пройшов дуже активно і плідно. Приємно, що жителі нашого міста так добре відгукнулися на фестиваль. Люди не залишилися байдужими і навіть висловлювали свої побажання.

Вже 25 березня о 16:00 кінотеатр Multiplex чекає вас на фінал Всеукраїнського фестивалю соціальної реклами «Твоїми очима».

Приходьте, буде цікаво, дізнайтесь ім’я переможця!


Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

до списку новин