Група: Набір на бакалаврат

Візит до Бердичівського педагогічного коледжу та Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права

30 березня викладачі Вінницького інституту відвідали Бердичівський педагогічний коледж та Бердичівський коледж промисловості, економіки та права. Студенти та майбутні абітурієнти спілкувались із викладачами на тему «Подбай про своє майбутнє разом із нами». Головною метою зустрічі було донести молоді інформацію про необхідність, відповідальне ставлення до вибору майбутньої професії та про унікальність Вінницького інституту в сфері надання освітніх послуг. Віримо, що випускники коледжів використають отриману інформацію і подбають про своє майбутнє разом із нами.

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут