Група: Вибір спеціальності і професії

Як стати студентом Університету «Україна» та бути частиною нашої дружньої родини

Саме для Вас оголошується набір на денну та заочну форми навчання на базі повної середньої освіти та диплому кваліфікованого робітника!

ПЕРШИЙ КРОК – дуже простий! Необхідно завітати до нас у Приймальну комісію за адресою: м. Тернопіль, вул. Лозовецька, 13.

Ви отримаєте відповіді на всі питання, які Вас цікавлять, поспілкуєтесь із молоддю, яка у нас навчається, та познайомитесь із Вашими майбутніми викладачами. Далі Ви оберете саме ту спеціальність, про яку мріяли все життя!

КРОК ДРУГИЙ – інформаційний! Щоб список предметів на ЗНО завжди був під рукою та знати всі правила вступної кампанії, пропонуємо Вам зайти на сайт Тернопільського коледжу Університету «Україна»

Якщо ви плануєте опанувати творчу професію, рекомендуємо завантажити програму творчого конкурсу, щоб успішно почати підготовку.

КРОК ТРЕТІЙ – наполегливий! Починаємо готуватися до ЗНО! Відеоуроки, тести, завдання… Ви можете тренуватися розв’язувати унікальні тестові завдання формату ЗНО на різних сайтах в Інтернеті, але як же творчий конкурс? Із цим Вам допоможуть наші викладачі!

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ – дуже відповідальний – ЗНО. Спокійно, не панікуємо. Хвилювання – Ваш перший ворог! Ми віримо у Ваші сили та знання: все буде добре, хоча ні – все буде ВІД-МІН-НО!

КРОК П’ЯТИЙ – з упевненістю та оптимізмом подати документи до нашої Приймальної комісії.

Підрозділ: Тернопільский коледж