Група: Профорієнтаційне тестування

Який вибір професії правильний?

Ми часто задаємося питанням: хто ми?, ким бути?, чим займатися? Це питання може турбувати не тільки школярів, які стоять перед вибором у світі професій, але й дорослих, оскільки професію, діяльність ми обираємо не на все життя, хоча ви можете і не погодитися з цією думкою. Кожен у силу своїх життєвих обставин, життєвого досвіду постійно або час від часу шукає відповідь на це запитання. Для того, щоб зрозуміти себе, Університет «Україна» пропонує психологічне комп’ютерне тестування, як для школярів, так і для дорослих.

Правильний вибір професії – одна зі складових успіху сучасної людини. Ситуація на ринку праці та в економіці України динамічно змінюється. Щоб реалізувати себе й досягти бажаних висот у трудовій діяльності, необхідно заздалегідь приділити належну увагу профорієнтації. Ми пропонуємо доступний профорієнтаційний супровід протягом усього періоду професійного розвитку людини, застосовуючи системний і комплексний підходи у профорієнтаційному й навчальному консультуванні, котре базується на науково-методичній основі.

Ексклюзивне психологічне тестування за допомогою спеціальної програми спрямоване на виявлення ваших особистісних особливостей із можливістю реалізації себе в різних сферах діяльності. В залежності від того, що ви хочете виявити, дізнатися, ви можете обирати серед запропонованих психологічних тестів:

1. Тест професійної мотивації (профорієнтація – структура професійних схильностей).

Дозволяє виявити рівень зацікавленості і внутрішньої мотивації до різних видів професійної діяльності: соціальна, техніко-реалістична, природно-реалістична, пов’язана з ризиком діяльність, підприємницькі, артистичні, інтелектуальні, конвенційні нахили.

2. Тест психологічної структури особистості (особистісні характеристики + структура професійних схильностей).

Дозволяє провести діагностику стабільних і ситуативних психологічних особливостей особистості для визначення її функціонально-психологічного стану (загальний рівень розвитку та структури інтелекту) та достовірно спрогнозувати поведінку людини у різних життєвих ситуаціях.

3. Методика дослідження комунікативних установок (вид комунікативної позиції і тип вашого спілкування).

Дозволяє виявити Ваш внутрішній стан або яку позицію Ви займаєте щодо спілкування з іншими, а саме «батько», «дорослий» або «дитина» та з’ясувати тип Вашого спілкування: гармонійний, формальний, відгороджений, конфліктний.

4. Тест психологічної структури інтелекту.

Дозволяє виявити рівень розвитку вербального, невербального, математичного, техніко-конструктивного, теоретичного, практичного інтелекту та отримати профорієнтаційні рекомендації.

Результати тесту ви отримуєте в друкованому форматі, за необхідністю в електронному. Висновки дають змогу поглянути на себе зі сторони, проаналізувати свої сильні сторони та визначити ті риси, які потребують зони розвитку.

Для школярів, випускників та абітурієнтів 13 - 18 років

Тест на профорієнтацію – перший важливий крок, який забезпечить самопізнання і глибше розуміння того, яка професія найбільш підходить вашій дитині.

За допомогою результатів тесту на професію ви дізнаєтесь:

- про інтереси, здібності та особистісні особливості Вашої дитини;

- яку професію вибрати з урахуванням інтересів, здібностей і особистісних особливостей;

- який напрям профільного навчання вибрати у школі;

- як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання;

- продовжувати навчання у школі чи віддати перевагу коледжу, технікуму;

- як використовувати ті можливості, що вже закладені, набагато корисніше й ефективніше.

Для студентів і випускників вишів, молодих і досвідчених фахівців 20 - 40 років

Сьогодні питання працевлаштування та кар'єрного розвитку ще більш актуальне. Ми допомагаємо зробити кар'єру більш успішною і отримати необхідні навички для досягнення поставлених кар'єрних цілей.

Це актуально, якщо Ви хочете:

-  оцінити свій потенціал і перспективи професійного зростання;

-  вибрати найбільш підходящу професію;

-  не помилитися у виборі спеціалізації;

-  розглянути необхідність отримання додаткової освіти;

-  дізнатися про свої особистісні особливості;

-  визначити оптимальну посадову позицію.

Для дорослих 22 - 65 років

Людям, у яких за плечима вже є стаж трудової діяльності, використовуючи професійні тести на профорієнтацію, наші фахівці найбільш точно визначать саме їх професійний шлях, де вони зможуть повністю реалізувати себе, досягти успіхів у трудовій діяльності та відчути справжнє задоволення від своєї роботи і життя в цілому.

Це потрібно Вам, якщо Ви хочете:

-  знайти себе в новій справі;

-  підібрати навчальні програми для подальшого професійного розвитку;

-  дізнатися про свої характерологічні особливості;

-  оцінити свої професійні перспективи.

а також, якщо Ви:

-  перестали отримувати задоволення від своєї роботи;

-  помітили, що ефективність професійної діяльності знизилася.

Правильний вибір професії – одна з умов успіху сучасної людини, який сприяє гармонійному розвитку особистості протягом усього життя.

Пам'ятайте, що адекватність вибору і рівень засвоєння професії впливають на всі сторони і загальну якість життя. Тому так важливо для людини, що вступає у світ професій, зробити правильний вибір.

За детальною інформацією щодо комп’ютерного психологічного тестування звертатися до психолога в 109 кабінет 1 корпусу.

Практичний психолог

Університету «Україна»