Група: Освітянська виставка

«Ярмарок професій» для школярів-випускників Вінницького району

20 квітня 2017 року Вінницький інститут Університету "Україна" брав участь у заході «Ярмарок професій» для школярів-випускників Вінницького району. Захід був організований Вінницьким районним центром зайнятості.

Представниками інституту була надана інформацію про різноманітні професії та спеціальності, за якими проводиться навчання в нашому навчальному закладі, перспективи працевлаштування за отриманою професію.

Дякуємо за запрошення організаторам: начальнику відділу освіти Вінницької райдержадміністрації Томусяк С.М., директору Вінницького районного центру зайнятості Парфенюку Ю.І. та провідному фахівцю відділу з питань надання соціальних послуг Вінницького РУЗ, спеціалісту з профорієнтації Годемчук В.А.

Щиро сподіваємось, що ця зустріч дозволить майбутнім здобувачам свідомо вибрати шлях у своє професійне майбутнє!