Група: Освітянська виставка

Ярмарок вакансій у Бориспільському міськрайонному центрі зайнятості

15 березня в Бориспільському міськрайонному центрі зайнятості було, як завжди, людно й гамірно. Ярмарок вакансій організований на високому рівні!

Серед різноманітних навчальних закладів був якісно і кількісно представлений Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна".

Фахівці центру профорієнтації, представник Інституту соціальних технологій та студент університету представили різноманіття спеціальностей інститутів, факультету та коледжів; надали учням вичерпну інформацію про умови вступу для здобуття освіти, специфіку освітнього процесу та можливості НВП.

Було проведено анкетування школярів, яких, до речі, прибуло до центру зайнятості близько 540 – зі шкіл міста та району.

Дякуємо колективу Бориспільського МРЦЗ за запрошення, турботу та гарно організований захід. Сподіваємось на подальшу співпрацю з центром зайнятості та навчальними закладами міста і району.