Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи Тематика: ІТ-освіта

Семінар для викладачів інформатики та програмування шкіл і технікумів міста Києва завершено. 24 січня 2017 року в Університеті «Україна» відбулася завершальна зустріч для викладачів з інформатики та програмування київських шкіл і технікумів.

Директор Інституту відкритої освіти Олена МАЙБОРОДА оцінила перші спроби викладачів створити свій навчальний курс на навчальній платформі з дистанційного навчання Університету «Україна», а також провела ознайомлювальну екскурсію по університету.

Після екскурсії завідувач лабораторії Інституту комп’ютерних технологій Григорій БАТРАК вручив усім викладачам сертифікати.