Група: Олімпіади, конкурси

Зірки «України» – 2014

Стало доброю традицією в День відкритих дверей Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”» проводити конкурс «Зірки України» серед школярів м. Миколаєва.

Цього року він проходив утретє. Юні таланти міста корабелів виступали в різних жанрах: гра на музичних інструментах (бандурі, акордеоні, гітарі), хореографія, вокал, художнє слово, авторські вірші.

Конкурсанти були настільки обдаровані, що для журі відбір переможців став важким завданням. Бурхливими оваціями зустрічали і проводжали зі сцени кожного учасника.

Переможці отримали гарні подарунки – 30% знижка у навчанні за ІІІ місце, 50% – за ІІ місце, один рік безкоштовного навчання – за І місце та Гран-прі – безкоштовне навчання у ВНЗ.

Вітали переможців і учасників директор Р.П. Вдовиченко, декан А.М. Шлепньов і Н.І. Новосад та представник департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації О.О. Сюзіна.

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини