Група: День відкритих дверей

Зустріч із учнями Вищого професійного училища № 21

18 листопада 2015 року відбулась зустріч викладачів Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» з викладацьким складом та учнями Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва.

У зустрічі взяли участь проректор з формування та розвитку контингенту Г.І. Міряха, декани факультетів, завідувачі кафедр та викладачі інституту.

У ході розмови з учнями та керівництвом ВПУ були обговорені перспективи подальшої співпраці з метою підготовки фахівців за спорідненими спеціальностями. Так, 7 спеціальностей (напрямів підготовки) за ОКР молодшого спеціаліста, ступеня освіти бакалавра, за якими здійснюють підготовку Миколаївський інститут і коледж Університету «Україна», співпадають зі спеціальностями, за якими випускає фахівців зазначене училище: обслуговування комп’ютерних систем і мереж, комп’ютерна інженерія, товарознавство і комерційна діяльність, видавнича справа та редагування, журналістика, соціальна робота тощо.

За результатами обговорення між Миколаївським інститутом та ВПУ № 21 була підписана угода про співпрацю у галузі підготовки фахівців.

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини