+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Група: День відкритих дверей Тематика: Освіта з журналістики і видавничо-поліграфічної справи

Зустріч з абітурієнтами пройшла за філіжанкою чаю

3 квітня 2014 року в Університеті «Україна» відбулася чергова зустріч абітурієнтів із викладачами кафедри журналістики. Для вихованців інформаційно-творчого агентства ЮН-ПРЕС провели екскурсію по університету: показали Площу знань, видавничо-друкарський комплекс, комп’ютерний клас Центру інформаційного доступу,бібліотеку.

Після короткої екскурсії будівлею ВНЗ майбутніх журналістів запросили на кафедру журналістики, де відвідувачі познайомилися із завідувачем – КАРПЕНКОМ Віталієм Опанасовичем. Кожному юному гостеві в подарунок вручили підручник професора Карпенка В.О. «Основи редакторської майстерності». Потім гостей запросили до улюбленого місця студентів – університетської кав’ярні. За філіжанкою чаю з печивом та цукерками юн-пресівці слухали виступи професорів – справжніх метрів вітчизняної журналістики, ставили свої запитання та цікавилися родзинками університетського життя.

Перше, вступне слово – від завідувача кафедри журналістики. Віталій Опанасович зробив невеликий екскурс в історію кафедри, розповів про досягнення та представив цвіт університету – його визнаних викладачів. Слово надали Заслуженим журналістам України: Глушку Олександру Кіндратовичу, Горобцю Олександру Олександровичу, Губарцю Василю Васильовичу. Відомі журналісти розповідали про важливу роль журналістики у формуванні громадської думки і про священне призначення журналіста, а також ділилися своїм багаторічним досвідом і згадували веселі історії із власної журналістської практики. Перед юн-пресівцями виступила також директор Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна» Барна Наталія Віталіївна. Вона розповіла, зокрема, про оплату за навчання, а також про систему пільг і знижок.

Зі зверненням до абітурієнтів виступила і студентка третього курсу кафедри журналістики Сюзанна Кіріна. Із перших уст майбутні журналісти дізналися про щоденне студентське життя, про викладачів та предмети, які вивчаються. За горнятком теплого чаю зустріч дуже швидко втратила офіційний стиль і набула характеру теплої задушевної бесіди.

Юн-пресівці зацікавлено слухали викладачів і залишились задоволені гостинністю та дружелюбністю професорсько-викладацького складу кафедри журналістики Університету «Україна».

Олена Скачко, 18 років, коледж «Слов`яно-грецький колегіум» Київського славістичного університету:

− Університет «Україна» мені сподобався насамперед своїм зовнішнім виглядом, дизайном та сучасним обладнанням. Приємно знаходитися в нових приміщенням, а ще краще – тут навчатися. У цьому ВНЗ багато студентів, є можливість творчо розвиватися, а ще тут хороший професорсько-викладацький склад. Сподобалася також бібліотека та дружелюбний колектив університету. Виступи професорів Карпенка та Горобця вражають – їх можна слухати годинами. Мені здається, що досвідчені викладачі цього ВНЗ завжди допоможуть, дадуть пораду та націлять на творчий шлях. Радує, що є знижки на навчання, але хотілося б дізнатися про це більш детально. Загалом, мені хотілося б навчатися в Університеті «Україна».

Олександра Дубчак, 16 років, Технічний ліцей:

− Насамперед, Університет «Україна» вразив мене великою та просторою територією, зручним розташуванням та своєю сучасністю. Усередині все зроблено для максимального комфорту студентів. Це чудово, що аудиторії просторі і забезпечені всім необхідним обладнанням. Приємно здивувало і те, що університет має власне видавництво і друкарню. Всі працівники ВНЗ дуже привітні, кваліфіковані та освічені. Протягом екскурсії вони охоче спілкувалися з учнями, давали нам слушні поради щодо вибору професії, ділилися своїм досвідом та розповідали цікаві історії з особистого життя. Окрему подяку хочу висловити за гостинність та гарний настрій упродовж усієї екскурсії. Я дуже задоволена таким гостинним прийомом. Єдине, мені хотілося б також поспілкуватися з випускниками університету і дізнатися про їх подальшу долю. У цьому році я закінчую 10 клас, і в мене ще достатньо часу, аби остаточно вирішити, який напрям я оберу для себе. Однак точно можу сказати, що Університет «Україна» − гідний конкурент багатьом іншим вищим навчальним закладам.

Катерина Колган, 16 років, гімназія №183 «Фортуна»:

− Мені дуже сподобалося в Університеті «Україна». Я вже не вперше на таких заходах, але саме цей ВНЗ запам’ятався мені найбільше. Атмосфера тут значно відрізняється від інших університетів. Особливо сподобалося ставлення педагогів до нас. Вони приймали нас дуже тепло. Було видно, що говорять чесно і відкрито, а не просто хочуть прорекламувати свій навчальний заклад. Нам надали вичерпну інформацію щодо всіх основних питань, за що я дуже вдячна викладачам та адміністрації. Поки що я ще точно не визначилася з університетом, але в тому, що моя майбутня професія – журналіст, я впевнена на всі сто відсотків!

Автор: Сюзанна КІРІНА, студентка 3 курсу кафедри журналістики Університету «Україна»