+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
univ.ukraine@gmail.com
Група: День відкритих дверей Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

Зустріч із працівниками Територіального центру соціального обслуговування Печерського району міста Києва

Близько 80 працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району міста Києва взяли участь у зустрічі із представниками Університету «Україна»: Адирхаєвим Сосланом Георгійовичем, директором Інституту соціальних технологій та Самойленком Євгенієм Вікторовичем, директором Центру профорієнтації.

Соціальні працівники отримали вичерпну консультацію щодо умов вступу та навчання у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» та виявили бажання здобувати якісну вищу освіту саме в нашому закаладі.

***

Соціальна робота займає особливе місце в освітньому процесі. За роки існування якісну вищу освіту здобули більше ніж десять тисяч осіб з інвалідністю.

В Університеті успішно реалізується міжнародна освітня магістерська програма подвійного диплому «Соціальна робота» Шяуляйського університету та Університету «Україна». У березні 2018 року освітня програма пройшла фаховий аудит в європейській комісії і отримала ліцензію на 6 років.

Особливості програми:

- навчання на денній і заочній формі навчання – 1,5 роки, ціни за навчання помірні;

- для студентів проводиться академічна мобільність – науково-дослідна практика 10 днів у місті Шяуляй, Литовська Республіка (за власний рахунок – проїзд, харчування, медична страховка);

- професійний напрям наукових досліджень – соціальна робота з людьми з інвалідністю і людьми похилого віку;

- в українському дипломі зазначається спеціалізація – соціальна педагогіка у сфері інклюзії;

- випускники отримують два дипломи: український, кваліфікація – Магістр соціальної роботи зі спеціалізацією «Соціальна педагогіка у сфері інклюзії»; міжнародний, кваліфікація – Магістр соціальної роботи;

- можливість працевлаштування у країнах ЄС.

Запрошуємо на навчання працівників, які мають намір і бажання отримати професійний фах і другу вищу освіту, волонтерів, колишніх клієнтів соціальних служб, батьків дітей з інвалідністю а також усіх бажаючих.

Наші двері завжди відкриті!