Група: Освітянська виставка

УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» ПІДТВЕРДИВ СВОЄ ЛІДЕРСТВО У ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ЯКІСНОЮ ОСВІТУ ВСІХ ЧЛЕНІВ СУСПІЛЬСТА, НЕЗАЛЕЖНО ВІД СТАНУ ЗДОРОВ’Я

УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» ПІДТВЕРДИВ СВОЄ ЛІДЕРСТВО

У ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ЯКІСНОЮ ОСВІТУ ВСІХ ЧЛЕНІВ СУСПІЛЬСТА, НЕЗАЛЕЖНО ВІД СТАНУ ЗДОРОВЯ

Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася 24–26 жовтня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатором традиційно виступає компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, а також Національної академії педагогічних наук України. У роботі виставки взяли участь 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, виконуючий обов’язки директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Юрій Завалевський.

Роботу виставок супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка включала 62 конференції, презентації, семінари, майстер-класи, панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

На стенді Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» три дні активно працювали студенти та викладачі. Вони надавали завчасно підготовлені комплекти рекламно-інформаційних буклетів Університету та відповідали на запитання відвідувачів – завучів та класних керівників випускних класів шкіл, що географічно наближені до місця проведення виставки. Також студенти поширювали рекламно-інформаційні буклети по всьому приміщенню проведення виставки серед учнів-відвідувачів виставки.

24 жовтня відбулося нагородження переможців конкурсів «Лідер інновацій в освіті», «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» та конкурсу із 7 тематичних номінацій із врученням Почесних нагород, золотих і срібних медалей, дипломів і сертифікатів. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» був нагороджений Золотою медаллю в номінації «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості».

В рамках виставки від імені Президента Національної академії педагогічних наук В. Кременя та в.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Ю. Завалевського Президент Університету «Україна» був нагороджений подякою за активну організаторську діяльність із впровадження інновацій в оновлення змісту освіти. Також Університет «Україна» нагороджений дипломом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу.

НИЗЬКИЙ УКЛІН П.М. ТАЛАНЧУКУ, ПРЕЗИДЕНТУ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»,

ЗА АКТИВНУ ОРГАНІЗАТОРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ В ОНОВЛЕННІ ЗМІСТУ ОСВІТИ