Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Освітянська виставка

  Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2017» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном»

  6-8 квітня 2017 року у Києві у  приміщенні  Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2)  відбудуться: щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2017» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

  Запрошуємо старшокласників, студентів і батьків відвідати виставки «Освіта та кар’єра – 2017» та «Освіта за кордоном», на якій будуть представлені українські та закордонні навчальні заклади.

  На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці «Освіта та кордоном» будуть представлені більше 70 вузів з різних  країн світу.

  Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі будуть мати можливість прослухати тематичні семінари та презентації, що проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.

  Виставка розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися як в Україні, так і за кордоном. При цьому відвідувачів можуть цікавити різні програми – когось будуть цікавити програми вивчення іноземних мов, когось – середня освіта за кордоном, та, звичайно, вища освіта.

  Виставки працюють

  6-7 квітня 2017 року  з 11.00 до 18.00

  та 8 квітня 2017 року з 11.00 до 17.00.

  Вхід вільний.

   

  ІХ міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

  24-26 жовтня 2017 р. відбудеться Девята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

  Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук.

  Міжнародний Освітній Форум - професійний представницький захід галузі освіти України, який з 2009 року представляє:

  • виставку національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти;

  • виставку закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій і міжнародних представництв;

  • виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень;

  • науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи;

  • конкурси для учасників.

  «Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.  Оголошення
  VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»
  Освітянська виставка
  12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться головна подія освітньої галузі – VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».


  Події
  «Ярмарок професій» для школярів-випускників Вінницького району
  Освітянська виставка
  20 квітня 2017 року Вінницький інститут Університету "Україна" брав участь у заході «Ярмарок професій» для школярів-випускників Вінницького району. Захід був організований Вінницьким районним центром зайнятості.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Активну профорієнтаційну роботу Університету «Україна» відзначено в рамках виставки «Освіта та кар’єра – 2017»
  Освітянська виставка
  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» узяв участь у Тридцять першій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2017», яка відбулася 6-8 квітня 2017 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Ярмарок професій
  Освітянська виставка
  5 квітня 2017 року викладачі і студенти Васильківського коледжу Університету "Україна" взяли активну участь у профорієнтаційному заході "Ярмарок професій", який проходив у КЗ КОР "Васильківський професійний ліцей".
  Підрозділ: Васильківський коледж
  Участь в Ярмарку професій Бориспільського міськрайонного центру зайнятості
  Освітянська виставка
  Наприкінці березня Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» взяв участь у черговому ярмарку професій.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА»: сучасні підходи до навчання від визнаних науковців
  Освітянська виставка
  Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», яка проходила 16–18 березня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»