Підготовка до складання ЗНО

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пропонує поглибити знання з улюблених та необхідних для складання ЗНО навчальних дисциплін на курсах.

В Університеті «Україна» для забезпечення функціонування курсів підготовки до ЗНО сформовано потужну навчально-методичну базу. Підготовлено посібники з базових дисциплін – української мови та літератури, історії України, математики. Напрацьовано опорні конспекти та завдання, які коригуються відповідно до змін у навчальних програмах загальноосвітніх закладів та з урахуванням щорічного досвіду ЗНО. Слухачі курсів підготовки мають можливість користуватися електронною бібліотекою Університету «Україна».

АБІТУРІЄНТАМ 2016: КУРСИ ПІДГОТОВКИ до ЗНО

в УНІВЕРСИТЕТІ «УКРАЇНА» (відео)

Вибір дисциплін здійснюється слухачем курсів підготовки до ЗНО самостійно з поданого нижче переліку:

Українська мова та література

Живопис

Малюнок

Композиція

Хімія

Формування груп стаціонарної форми навчання здійснюється за надходженням заяв у 2 етапи: 7 місяців (з жовтня по квітень); 3 місяці (з лютого по квітень).

Проведенню занять з підготовки до ЗНО передує контрольне тестування. Заняття проходяться щотижня з 16:10 до 18:50 по дві пари з обраних дисциплін. Наприкінці вивчення кожної теми визначається рівень успішності слухачів за допомогою опрацювання тестових завдань різної форми.

До роботи на підготовчих курсах до ЗНО залучені висококваліфіковані досвідчені викладачі Університету «Україна». Наприклад, математику викладає професор, кандидат фізико-математичних наук О.А. Єрмакова; до творчого конкурсу з дизайну готує заслужений діяч мистецтв України А.І. Ломовський.

Слухачі курсів, які мають бажання і можливості (комп'ютер із доступом до Інтернет) здійснювати підготовку до ЗНО за дистанційною формою, самостійно опановують навчальний матеріал і регулярно проводять перевірку рівня його засвоєння, отримують консультації викладачів електронною поштою.

Вступники курсів підготовки до ЗНО подають заяву, до якої додається:

• довідка із загальноосвітнього навчального закладу про результати навчання або ксерокопія документа державного зразка про отриману середню освіту;
    • паспорт або свідоцтво про народження, ксерокопії яких засвідчуються в Університеті або в установленому порядку;
    • 4 фотокартки 3х4 см.

Випускникам курсів підготовки до ЗНО видаються посвідчення з оцінками поточного контролю знань. Ті, хто успішно виконують навчальний план, забезпечуються максимальним сприянням у вступі до Університету «Україна».

Вступники курсів підготовки до ЗНО мають можливість визначити свій інтелектуальний потенціал і професійні схильності за допомогою спеціальних психологічних тестів, а також пройти незалежне тестування із загальноосвітніх дисциплін для визначення рівня знань.

Відділення курсів підготовки до ЗНО та вступу до Університету «Україна» знаходиться у м. Києві за адресою: метро Житомирська, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104.

Тел.: 423-08-27.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів ЗНО - 2017

Міністерством освіти і науки України (наказ від 3 лютого 2016 року № 77) затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти (розділ «Підготовка до ЗНО»):

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
    Підрозділ: Житомирський економіко-гуманітарний інститут
    Майстер-клас зі ЗНО
    ЗНО
    Цього року Міністрество освіти ввело нові правила для абітурієнтів, а головним нововведенням стала необхідність здавати ЗНО на деякі спеціальності навіть після отримання диплому бакалавра.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Підготовка до ЗНО 2018 року для вступників до магістратури спеціальності "Право"
    ЗНО
    Вступників, що бажають здобути вищу освіту магістра права ЗАПРОШУЄМО пройти тримісячні курси підготовки до складання ЗНО з права, іноземної мови та загальних правничих компетентностей.
    Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
    БЕЗКОШТОВНІ курси підготовки до ЗНО, ДПА
    ЗНО
    Запрошують учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл та студентів 1, 2 курсів коледжів і технікумів на навчання, яке допоможе їм успішно підготуватися до ЗНО та ДПА.
    Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права

День відкритих дверей
    24 лютого у Вінницькому інституті та коледжі Університету «Україна» відбувся День відкритих дверей. Майбутні вступники до магістратури отримали вичерпну інформацію щодо умов вступу до магістратури у 2018 році, а також особливостей ЗНО з права та англійської мови, що складають цьогоріч вступники магістратур спеціальностей "Право" і "Психологія".
    Оприлюднено основні зміни у ЗНО-2018
    ЗНО
    Наступного року ЗНО з української мови і літератури складатимуть випускники не лише шкіл, а й професійно-технічних навчальних закладів і коледжів.
    Пробне ЗНО - 2016
    ЗНО
    У суботу, 2 квітня 2016 року, в Університеті «Україна» відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури. Всього участь у пробному ЗНО взяли 94 350 осіб, що становить 96,9 % від загальної кількості зареєстрованих
    Безкоштовне тренування з української мови та літератури
    ЗНО
    Сьогодні до Вінницького інституту Університету "Україна" завітали більше сотні випускників 11-х класів Вінницької області. Всі вони спробували свої сили та пройшли БЕЗКОШТОВНЕ тренувальне ЗНО з української мови та літератури; тестування на вибір професії від провідних психологів Університету «Україна»; отримали допомогу в реєстрації на ЗНО та багато іншої корисної інформації.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Боїшся ЗНО 2015 - приходь! Безкоштовна допомога!!!
    ЗНО
    Сьогодні у Вінницькому соціально-економічному інституті відбулася зустріч із абітурієнтами. Представник Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти розповіла про особливості ЗНО 2015.