Підготовка до складання ЗНО

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пропонує поглибити знання з улюблених та необхідних для складання ЗНО навчальних дисциплін на курсах.

В Університеті «Україна» для забезпечення функціонування курсів підготовки до ЗНО сформовано потужну навчально-методичну базу. Підготовлено посібники з базових дисциплін – української мови та літератури, історії України, математики. Напрацьовано опорні конспекти та завдання, які коригуються відповідно до змін у навчальних програмах загальноосвітніх закладів та з урахуванням щорічного досвіду ЗНО. Слухачі курсів підготовки мають можливість користуватися електронною бібліотекою Університету «Україна».

АБІТУРІЄНТАМ 2016: КУРСИ ПІДГОТОВКИ до ЗНО

в УНІВЕРСИТЕТІ «УКРАЇНА» (відео)

Вибір дисциплін здійснюється слухачем курсів підготовки до ЗНО самостійно з поданого нижче переліку:

Українська мова та література

Живопис

Малюнок

Композиція

Хімія

Формування груп стаціонарної форми навчання здійснюється за надходженням заяв у 2 етапи: 7 місяців (з жовтня по квітень); 3 місяці (з лютого по квітень).

Проведенню занять з підготовки до ЗНО передує контрольне тестування. Заняття проходяться щотижня з 16:10 до 18:50 по дві пари з обраних дисциплін. Наприкінці вивчення кожної теми визначається рівень успішності слухачів за допомогою опрацювання тестових завдань різної форми.

До роботи на підготовчих курсах до ЗНО залучені висококваліфіковані досвідчені викладачі Університету «Україна». Наприклад, математику викладає професор, кандидат фізико-математичних наук О.А. Єрмакова; до творчого конкурсу з дизайну готує заслужений діяч мистецтв України А.І. Ломовський.

Слухачі курсів, які мають бажання і можливості (комп'ютер із доступом до Інтернет) здійснювати підготовку до ЗНО за дистанційною формою, самостійно опановують навчальний матеріал і регулярно проводять перевірку рівня його засвоєння, отримують консультації викладачів електронною поштою.

Вступники курсів підготовки до ЗНО подають заяву, до якої додається:

• довідка із загальноосвітнього навчального закладу про результати навчання або ксерокопія документа державного зразка про отриману середню освіту;
    • паспорт або свідоцтво про народження, ксерокопії яких засвідчуються в Університеті або в установленому порядку;
    • 4 фотокартки 3х4 см.

Випускникам курсів підготовки до ЗНО видаються посвідчення з оцінками поточного контролю знань. Ті, хто успішно виконують навчальний план, забезпечуються максимальним сприянням у вступі до Університету «Україна».

Вступники курсів підготовки до ЗНО мають можливість визначити свій інтелектуальний потенціал і професійні схильності за допомогою спеціальних психологічних тестів, а також пройти незалежне тестування із загальноосвітніх дисциплін для визначення рівня знань.

Відділення курсів підготовки до ЗНО та вступу до Університету «Україна» знаходиться у м. Києві за адресою: метро Житомирська, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104.

Тел.: 423-08-27.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів ЗНО - 2017

Міністерством освіти і науки України (наказ від 3 лютого 2016 року № 77) затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти (розділ «Підготовка до ЗНО»):

БЕЗКОШТОВНІ курси підготовки до ЗНО, ДПА
    ЗНО
    Запрошують учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл та студентів 1, 2 курсів коледжів і технікумів на навчання, яке допоможе їм успішно підготуватися до ЗНО та ДПА.
    Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
    ЗАПРОШУЄМО на підготовчі заняття до ДПА та ЗНО!
    Доуніверситетська підготовка
    Підготовчі заняття до ДПА та ЗНО у Полтаві! ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ: лютий – травень. ФОРМИ НАВЧАННЯ на підготовчих курсах: очно-заочна та вечірня
    Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
    Знання Онлайн пропонує учням новий підхід до дистанційної освіти в Україні
    Доуніверситетська підготовка
    Знання Онлайн – це перша в Україні школа онлайн-підготовки до ЗНО. Вона розпочала свою роботу навесні 2014 року і вже зараз створено зручний для користування сайт школи та доступні для вивчення курси.

Пробне ЗНО - 2016
    ЗНО
    У суботу, 2 квітня 2016 року, в Університеті «Україна» відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури. Всього участь у пробному ЗНО взяли 94 350 осіб, що становить 96,9 % від загальної кількості зареєстрованих
    Безкоштовне тренування з української мови та літератури
    ЗНО
    Сьогодні до Вінницького інституту Університету "Україна" завітали більше сотні випускників 11-х класів Вінницької області. Всі вони спробували свої сили та пройшли БЕЗКОШТОВНЕ тренувальне ЗНО з української мови та літератури; тестування на вибір професії від провідних психологів Університету «Україна»; отримали допомогу в реєстрації на ЗНО та багато іншої корисної інформації.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Боїшся ЗНО 2015 - приходь! Безкоштовна допомога!!!
    ЗНО
    Сьогодні у Вінницькому соціально-економічному інституті відбулася зустріч із абітурієнтами. Представник Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти розповіла про особливості ЗНО 2015.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Тести ЗНО онлайн
    ЗНО
    Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.