Підготовка до складання ЗНО/НМТ

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пропонує поглибити знання з улюблених та необхідних для складання ЗНО навчальних дисциплін на курсах.

В Університеті «Україна» для забезпечення функціонування курсів підготовки до ЗНО сформовано потужну навчально-методичну базу. Підготовлено посібники з базових дисциплін – української мови та літератури, історії України, математики. Напрацьовано опорні конспекти та завдання, які коригуються відповідно до змін у навчальних програмах загальноосвітніх закладів та з урахуванням щорічного досвіду ЗНО. Слухачі курсів підготовки мають можливість користуватися електронною бібліотекою Університету «Україна».

Вибір дисциплін здійснюється слухачем курсів підготовки до ЗНО самостійно з поданого нижче переліку:

Українська мова та література

Живопис

Малюнок

Композиція

Хімія

Формування груп стаціонарної форми навчання здійснюється за надходженням заяв у 2 етапи: 7 місяців (з жовтня по квітень); 3 місяці (з лютого по квітень).

Проведенню занять з підготовки до ЗНО передує контрольне тестування. Заняття проходяться щотижня з 16:10 до 18:50 по дві пари з обраних дисциплін. Наприкінці вивчення кожної теми визначається рівень успішності слухачів за допомогою опрацювання тестових завдань різної форми.

До роботи на підготовчих курсах до ЗНО залучені висококваліфіковані досвідчені викладачі Університету «Україна». Наприклад, математику викладає професор, кандидат фізико-математичних наук О.А. Єрмакова; до творчого конкурсу з дизайну готує заслужений діяч мистецтв України А.І. Ломовський.

Слухачі курсів, які мають бажання і можливості (комп'ютер із доступом до Інтернет) здійснювати підготовку до ЗНО за дистанційною формою, самостійно опановують навчальний матеріал і регулярно проводять перевірку рівня його засвоєння, отримують консультації викладачів електронною поштою.

Вступники курсів підготовки до ЗНО подають заяву, до якої додається:

• довідка із загальноосвітнього навчального закладу про результати навчання або ксерокопія документа державного зразка про отриману середню освіту;
  • паспорт або свідоцтво про народження, ксерокопії яких засвідчуються в Університеті або в установленому порядку;
  • 4 фотокартки 3х4 см.

Випускникам курсів підготовки до ЗНО видаються посвідчення з оцінками поточного контролю знань. Ті, хто успішно виконують навчальний план, забезпечуються максимальним сприянням у вступі до Університету «Україна».

Вступники курсів підготовки до ЗНО мають можливість визначити свій інтелектуальний потенціал і професійні схильності за допомогою спеціальних психологічних тестів, а також пройти незалежне тестування із загальноосвітніх дисциплін для визначення рівня знань.

Відділення курсів підготовки до ЗНО та вступу до Університету «Україна» знаходиться у м. Києві за адресою: метро Житомирська, вул. Львівська, 23, корп. 2, каб. 105a.

Тел.:

+ 380-67-406-53-92
+ 380-97-739-54-85

Тести минулих років

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
МАТЕМАТИКА
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
АНГЛІЙСЬКА МОВА
ФРАНЦУЗЬКА МОВА
НІМЕЦЬКА МОВА
ІСПАНСЬКА МОВА
ФІЗИКА
БІОЛОГІЯ
ГЕОГРАФІЯ
ХІМІЯ

Нова редакція українського правопису

БомбеЗНО. Інструктивно-методичні матеріали для підготовки до ЗНО з української мови (2019)

Авраменко О. Готуймось до ДПА 2018. Збірник диктантів (2017)

ЗНО
Реєстрація на ЗНО вступників у магістратуру зі спеціальності "Психологія"
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
Реєстрація на ЗНО
ЗНО
Реєстрація на ЗНО вступників у магістратуру за спеціальністю "Право"
Підрозділ: Житомирський економіко-гуманітарний інститут
Запрошуємо на психологічну зустріч «ЗНО: страхи чи впевненість у собі!»
ЗНО
Шановні старшокласники шкіл № 12, 3, 5, 7, 22, всі ті, хто були присутніми на відкритому профорієнтаційному заході «Обери свою професію» в Білоцерківському інституті економіки та управління Університету «Україна»!!!
Майстер-клас зі ЗНО
ЗНО
Цього року Міністрество освіти ввело нові правила для абітурієнтів, а головним нововведенням стала необхідність здавати ЗНО на деякі спеціальності навіть після отримання диплому бакалавра.
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Підготовка до ЗНО 2018 року для вступників до магістратури спеціальності "Право"
ЗНО
Вступників, що бажають здобути вищу освіту магістра права ЗАПРОШУЄМО пройти тримісячні курси підготовки до складання ЗНО з права, іноземної мови та загальних правничих компетентностей.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини

Події
Зустріч із одинадцятикласниками на тему: «Технологія роботи з тестом при складанні ЗНО»
ЗНО
У рамках підписаної угоди про співпрацю між Білоцерківським інститутом економіки та управління та Білоцерківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 21, 8 грудня 2021 року була проведена зустріч із одинадцятикласниками та представниками БІЕУ.
ЗНО
Сьогодні в Університеті «Україна» проходить пробне ЗНО. Більше 200 учасників вирішили перевірити свої знання і потренуватись перед основним етапом ЗНО-2019. Бажаємо успіхів та запрошуємо на навчання.
ЗНО
Адміністрація та представники Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» Новак Ярослав Віталійович, Півторак Михайло Вікторович, Карпова Оксана Олександрівна та Трофименко Наталія Євгенівна завітали в гості до старшокласників Володарської школи №1, №2 та Аграрного ліцею.
ЗНО
Кіровоградський інститут розвитку людини проводить реєстрацію на ЗНО, необхідне для вступу в магістратуру за спеціальністю 081 Право.
Підрозділ: Центральноукраїнський інститут розвитку людини
День відкритих дверей
24 лютого у Вінницькому інституті та коледжі Університету «Україна» відбувся День відкритих дверей. Майбутні вступники до магістратури отримали вичерпну інформацію щодо умов вступу до магістратури у 2018 році, а також особливостей ЗНО з права та англійської мови, що складають цьогоріч вступники магістратур спеціальностей "Право" і "Психологія".
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут