Польська вища школа міжнародних стосунків та американістики

Європейська освіта в Україні без ЗНО

Про заклад

Вища школа міжнародних відносин і американістики (WSSMiA) – недержавний вищий навчальний, створений у 1997 році, акредитований Міністерством науки і вищої освіти (поз. 123 у Реєстрі). Надає вищу освіту ступенів бакалавра і магістра в галузі політології.

Докладна інформація про заклад подана на сайті http://wssmia.edu.pl/en/

Співробітники WSSMiA викладають у Варшавському університеті, Варшавській школі економіки, в інших відомих університетах у Варшаві та в академічних центрах по всій країні.

Університет проводить наукові дослідження: науково-дослідна діяльність у галузі міжнародної безпеки, новітньої історії Польщі та польсько-американських відносин. Крім того, організовує конференції та лекції за участю відомих у суспільно-політичному житті, у тому числі закордонних, учених. Школа плідно співпрацює із престижними національними і міжнародними центрами шляхом обміну викладачами, програмами і методами навчання. Студенти, які досягли високих результатів у навчанні за семестр, можуть отримати стипендію ректора. Студенти з соціально незахищених родин та студенти з особливими потребами Вищої школи міжнародних відносин і американістики отримують спеціальні стипендії. Студенти проходять практику в міжнародних організаціях і установах, редакціях газет, радіо і телебачення. Для кращих студентів організовується стажування у Сполучених Штатах Америки.

WSSMiA також виконує функції посередницької міжнародної кадрової агенції і стала першим польським ВНЗ, який надає допомогу в працевлаштуванні випускників ВНЗ за фахом у Сполучених Штатах Америки, Великобританії, Ірландії та інших країнах Європейського Союзу. Також WSSMiA організовує стажування за кордоном.

Школа є офіційним центром тестування Pearson Language Assessment – найбільшої установи, що організовує складання іспитів з англійської мови у Великобританії, Edexcel, Pearson Company LTE (London Tests of English).

Програми підготовки

Вища школа міжнародних стосунків та американістики (Польща, Варшава) пропонує розлогий спектр спеціальностей:

Бакалаврат:

• Управлінська економіка

Аспірантура:
    • Управління персоналом
    • Управління інформацією (Інфоброкерство)
    • Дипломатія і дипломатична служба
    • Національна політика уряду
    • Державна служба
    • Культурні та технологічні небезпеки і способи їх подолання

В результаті навчання за обраною програмою тривалістю 1-3 роки Ви отримаєте диплом європейського зразка, який не потребує легалізації в Україні та надає право на працевлаштування у країнах Європейського Союзу!

Зразки документів

Угода про навчання студента (польською та українською мовами)

Заява про вступ (польською мовою)

Заява про вступ (російською мовою)

Анкета вступника на програму подвійного диплому (англійською та українською мовами)

Сесія на Міжнародній програмі подвійних дипломів
    Міжнародні освітні програми
    Студенти Міжнародної програми подвійних дипломів Університету "України" знову у Варшаві! У нас сесія і для нас це свято.
    В Університеті «Україна» діє міжнародна програма подвійного диплома
    Міжнародні освітні програми
    Подвійні дипломи − це спільні програми українських і зарубіжних вищих навчальних закладів, які дають змогу українським студентам отримати вищу освіту і два дипломи: український і європейський. Цінність програми полягає в тому, що випускник ВНЗ стає більш привабливим для роботодавців. Але далеко не в кожному українському університеті діють такі програми. Хоча взагалі подібне навчання можливе як у державному, так і у приватному ВНЗ. Ми розкажемо вам про можливість навчання за цією перспективною програмою у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».
    Університет «Україна»: навчання за міжнародними програмами подвійного диплома
    Міжнародні освітні програми
    Навчання українських студентів за кордоном – надзвичайно актуальна тема. Проте, не кожен студент має достатньо інформації про ці процеси, і через те не може чи побоюється скористатися можливостями набуття вищої освіти одночасно у ВНЗ України та Європи. Про переваги та технологію навчання за міжнародними програмами подвійного диплома ми розмовляємо з директором Інституту відкритої освіти Університету «Україна» Оленою МАЙБОРОДОЮ.
    Автор: Костянтин ЗОЗУЛЯ, студентський Медіа-центр Університету «Україна»