Програма подвійного диплому Шяуляйського університету

ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ В УНІВЕРСИТЕТІ « УКРАЇНА »

У рамках міжнародного проекта SOCNET

Університет «Україна» спільно з Шяуляйським університетом (Литва) оголошує набір студентів на міжнародну магістерську програму за спеціальністю «Соціальна робота» з отриманням європейського та українського дипломів державного зразка.

Термін навчання 3 семестри (1,5 роки) на основі базової освіти не нижче бакалавра за спеціальностями «Соціальна робота» і «Соціальна педагогіка».

Студенти з Литви та України перші два семестри навчатимуться у своїх країнах. У навчальному процесі будуть використані дистанційні технології, можливі індивідуальні графіки навчання.

У третьому семестрі українські студенти будуть проходити практику в Литві упродовж 2-х місяців, а литовські студенти – в Україні.

Навчальна програма повністю відповідає Європейським стандартам освіти і пройшла відповідне ліцензування. Диплом магістра соціальної роботи є престижним і визнається в усіх країнах ЄС.

Фахівці соціальної роботи широко затребувані в Європі, у них відсутні проблеми працевлаштування.

Отримання гранту дозволило забезпечити безкоштовне навчання у Литві для студентів 2014 року, які мають унікальну можливість отримати український та європейський дипломи по ціні навчання в Україні, тобто 9600 гривень на рік або 15200 гривень за весь період навчання. Діє гнучка система оплати та пільг. Вартість проживання у гуртожитку м. Шяуляй у період практики – 250-270 грн на місяць. Вартість харчування трохи нижча, ніж в Україні.

У процесі навчання студенти отримають можливість удосконалити англійську мову, освоїти сучасні соціальні технології і методи роботи в міжнародних проектах, стануть затребуваними як фахівці в Україні і в ЄС.

Студентам Університету «Україна» надається переважне право зарахування на програму.

Заяви приймаються до 20 лютого 2014 року в Приймальній комісії Університету «Україна» за адресою м. Київ, вул. Львівська, 23, корп 1, каб.104.

Телефони для довідок:

(067) 44 751 88; 38 38 246 Катерина Олегівна, керівник проекту

Новий набір до магістратури
    Міжнародні освітні програми
    З 10 липня 2015 року розпочався новий набір на навчальну магістерську програму «Соціальна робота», яка проходить у рамках договору між Шяуляйським університетом (Литва) і Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна».
    Кафедра соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна» запрошує абітурієнтів!
    Набір на бакалаврат
    Кафедра соціальної роботи та педагогіки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де готують фахівців для роботи у соціальній сфері, була створена 6 листопада 1999 року в Києві однією з перших. За 17 років діяльності в університеті сформувалася мережа кафедр соціальної роботи в територіально відокремлених структурних підрозділах університету в таких містах: Біла Церква, Вінниця, Житомир, Луцьк, Полтава, Рівне, Сторожинець, Хмельницький, Хуст.
    Магістратура у Шяуляйському університеті (Литва)
    Міжнародні освітні програми
    У рамках міжнародної програми Університету «Україна» «Подвійний диплом» запрошуємо на навчання у магістратурі Шяуляйського університету за спеціальністю «Соціальна робота» із паралельним навчанням у магістратурі Університету «Україна».

До Дня студента
    Міжнародні освітні програми
    Представляємо студентів спеціальності «Соціальна робота», учасників міжнародної магістерської навчальної програми Шяуляйського університету і Університету «Україна».
    В Університеті «Україна» діє міжнародна програма подвійного диплома
    Міжнародні освітні програми
    Подвійні дипломи − це спільні програми українських і зарубіжних вищих навчальних закладів, які дають змогу українським студентам отримати вищу освіту і два дипломи: український і європейський. Цінність програми полягає в тому, що випускник ВНЗ стає більш привабливим для роботодавців. Але далеко не в кожному українському університеті діють такі програми. Хоча взагалі подібне навчання можливе як у державному, так і у приватному ВНЗ. Ми розкажемо вам про можливість навчання за цією перспективною програмою у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».
    Випуск магістрів за програмою подвійного диплома
    Міжнародні освітні програми
    26 червня у Шяуляйському університеті відбулось урочисте вручення дипломів міжнародного зразка й українських дипломів литовським студентам, в якому взяла участь делегація з України у складі Таланчук Ірини Володимирівни, начальника Служби президента Університету «Україна», Коротєєвої Антоніни Вікторівни, проректора з навчально-виховної роботи, Вєдєнєєвої Ольги Анатоліївни, начальника управління навчально-виховної роботи Університету «Україна». 14 липня в урочистій обстановці студенти спеціальності «Соціальна робота» отримали подвійні дипломи – міжнародного і українського зразка.
    Захист дипломних робіт міжнародної магістерської програми
    Міжнародні освітні програми
    10-12 червня 2015 року відбувся захист дипломних робіт навчальної магістерської програми «Соціальна робота» Шяуляйського університету (Литва) і Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (Україна).
    Благодійний вечір-акція на підтримку студентів Університету "Україна" у Литві
    Міжнародні освітні програми
    У січні 2015 року у Шяуляйському університеті відбувся благодійний вечір-акція на підтримку студентів Університету «Україна», які проходять практику в м. Шяуляй (Литва) в рамках спільної україно-литовської магістерської програми за спеціальністю «Соціальна робота».
    Автор: Катерина КОЛЬЧЕНКО