Програма подвійного диплому Університету «Вістула»

Програма для студентів Університету "Україна" передбачає навчання за кордоном у престижному Університеті "Вістула" (Польща, м. Варшава).

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ

• навчання у престижному польському університеті, який за рейтингом входить у ТОП-10 університетів Польщі;
    • сертифікати ЗНО до уваги не беруться;
    • доступна вартість навчання;
    • отримання диплому, який визнається в усіх країнах Західної Європи, з можливістю працевлаштування в Європі за спеціальністю;
    • навчання безпосередньо у польському університеті протягом 3-х тижнів двічі на рік;
    • здобуття освіти за бакалаврською програмою за 3 роки;
    • здобуття освіти за магістерською програмою за 2 роки;
    • можливість навчання за скороченою програмою на польській програмі для студентів старших курсів;
    • вивчення базової польської мови;
    • за бажанням студентів навчання може відбуватися англійською мовою;
    • можливість ознайомлення з культурою та історією Польщі;
    • можливість участі у міжнародних наукових проектах.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

• копія атестата про повну загальну середню освіту / диплома молодшого спеціаліста і додаток та переклад вказаних документів польською мовою;
    • медична довідка – форма № 086-о (копія);
    • копія паспорта громадянина України;
    • копія закордонного паспорта або проїзного квитка дитини;
    • 6 фотокарток 3,5 х 4,5.

ПРОГРАМА БАКАЛАВРАТУ

Факультети: економіки, філології, інформаційних технологій, соціології.

Тривалість навчання: 3 роки, в т.ч. 3 виїзди до Польщі, з перебуванням у Варшаві протягом 3 тижнів у літній період.

Для студентів старших курсів – можливість скорочення терміну навчання до 1 року.

Мова навчання: українська, російська та польська або англійська (на вибір).

Орієнтовна вартість: €1200 за весь курс навчання на бакалавраті або в магістратурі.

Отримати повну інформацію про Програму можна в Інституті відкритої освіти:

адреса: м. Київ, вул. Львівська, 23, к. 702 (корпус №1)

телефон: (044) 423-72-30

електронна пошта: idn_uu@ukr.net

Контактна особа: Майборода Олена Вікторівна.

Сесія на Міжнародній програмі подвійних дипломів
    Міжнародні освітні програми
    Студенти Міжнародної програми подвійних дипломів Університету "України" знову у Варшаві! У нас сесія і для нас це свято.
    В Університеті «Україна» діє міжнародна програма подвійного диплома
    Міжнародні освітні програми
    Подвійні дипломи − це спільні програми українських і зарубіжних вищих навчальних закладів, які дають змогу українським студентам отримати вищу освіту і два дипломи: український і європейський. Цінність програми полягає в тому, що випускник ВНЗ стає більш привабливим для роботодавців. Але далеко не в кожному українському університеті діють такі програми. Хоча взагалі подібне навчання можливе як у державному, так і у приватному ВНЗ. Ми розкажемо вам про можливість навчання за цією перспективною програмою у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».
    Університет «Україна»: навчання за міжнародними програмами подвійного диплома
    Міжнародні освітні програми
    Навчання українських студентів за кордоном – надзвичайно актуальна тема. Проте, не кожен студент має достатньо інформації про ці процеси, і через те не може чи побоюється скористатися можливостями набуття вищої освіти одночасно у ВНЗ України та Європи. Про переваги та технологію навчання за міжнародними програмами подвійного диплома ми розмовляємо з директором Інституту відкритої освіти Університету «Україна» Оленою МАЙБОРОДОЮ.
    Автор: Костянтин ЗОЗУЛЯ, студентський Медіа-центр Університету «Україна»